piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Ferrari dla instalatora. Ruszył konkurs promujący nowy system rurowy

Ferrari dla instalatora. Ruszył konkurs promujący nowy system rurowy

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2018-08-14 12:11:44

Rettig Heating, właściciel marki Purmo, z dniem 1 czerwca ogłosił wśród instalatorów konkurs „Sztuka Wyboru”, który nawiązuje do premiery nowego produktu - systemu rurowego Cleverfit Axial. Potrwa on do końca 2018 roku i wyłoni 3 zwycięzców, którzy w nagrodę odwiedzą muzeum legendarnej marki Ferrari, zlokalizowane w Bolonii oraz staną przed niepowtarzalną szansą by zasiąść za kierownicą wybranej sportowej bestii spod znaku wierzgającego czarnego konia. Dodatkowo pula nagród obejmuje bony Sodexo, profesjonalne narzędzia, sprzęt elektroniczny, bony paliwowe oraz akcesoria niezbędne w pracy każdego instalatora.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Formalnie do zabawy może przystąpić każdy pełnoletni obywatel RP. By zarejestrować się w konkursie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody wystarczy dokonać zakupu produktów z zakresu rodziny Cleverfit (Axial lub Radial) lub ogrzewania płaszczyznowego na kwotę minimum 10 000 zł oraz przesłać kopię faktury zakupu wraz z formularzem konkursowym na adres Rettig Heating Sp z o. o. , ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa z dopiskiem - Konkurs „Sztuka wyboru” lub skan w/w dokumentów na e-mail: michal.pawlak@purmo.pl, nie później niż do dnia 07.01.2019 (decyduje data stempla pocztowego).

„Nowy system rurowy to dla nas doskonały powód do świętowania. Poszukiwaliśmy nagrody, która zainspiruje każdego, a jednocześnie będzie pobudzać wyobraźnię. Postawiliśmy na Ferrari, ponieważ uważamy, że analogicznie do systemów rurowych Purmo – niezależenie, który model wybierzesz to i tak będzie to doskonały wybór”. – mówi Emilia Dudek, Marketing Manager w Purmo, marki należącej do koncernu Rettig Heating.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni na zasadzie rywalizacji polegającej na zebraniu jak największej ilości punktów. Uczestnicy konkursu otrzymują 1 punkt za każde poświadczone fakturą, wydane 2000 zł netto na zakup produktów objętych konkursem. Nagroda główna zostanie przyznana trzem najlepszym instalatorom w kraju, z największą ilością punktów zebranych w okresie trwania konkursu. Natomiast nagrody dodatkowe przygotowane przez organizatora to m.in., odzież robocza, profesjonalne narzędzia, powerbanki, głośniki bluetooth, tablety, smartfony, karty paliwowe i bony Sodexo.

„Stworzyliśmy dla każdego instalatora wirtualny portfel, w którym gromadzi punkty, a następnie ma możliwość samodzielnego wyboru nagród. To wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy pewność, że wygrana będzie dopasowana do jego indywidualnych potrzeb.” –Marcin Kotarski, Product Manager z Purmo, marki należącej do koncernu Rettig Heating.

Konkurs potrwa do końca 2018 roku i jest skierowany do wszystkich pełnoletnich instalatorów, którzy wyślą swoje zgłoszenie konkursowe drogą pocztową, bądź mail’ową. Dodatkowe informacje na temat zasad i nagród można znaleźć na stronie marki – Purmo w zakładce „Dla profesjonalistów” pod adresem:

https://www.purmo.com/pl/professionals/instalatorzy-konkursy.htm

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe