piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Excellent: Czterootworowa bateria wannowa Oxalia

Excellent: Czterootworowa bateria wannowa Oxalia

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2016-02-04 10:06:00

Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia to najnowsze rozwiązanie armatury do wanien marki Excellent. Bateria jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie subtelny i miękki design połączony z wysoką funkcjonalnością produktu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Płaska wylewka pozwala na uzyskanie strumienia wody o przepływie 20 l/min, dzięki czemu wanna o pojemności 150 l napełniona zostaje już w 7,5 minuty. Wylewka posiada perlator Neoperl typu Cascade posiadający wystające gumki ułatwiające jego czyszczenie.

Dużą zaleta Oxalii jest jej niezawodność i prostota działania. Poza pokrętłem, które reguluje temperaturę wody (ruchy prawo-lewo) i ciśnienie wody (ruchy gora-dół) przy wylewce znajduje się pokrętło pozwalające na wybór odbiornika wody (wylewka w lewo - słuchawka prysznicowa w prawo). Oba pokrętławyposażone są w ceramiczne głowice. Dodatkowo, dla zachowania dużego przepływu wody, zastosowano głowicę marki Kerox, która pomimo niedużej średnicy (35 mm) pozwala na uzyskanie naprawdę dużego przepływu wody. Bateria posiada także słuchawkę prysznicową w kolorze chrom-biel i wąż o zwiększonej odporności i długości 150 cm.  Baterię nawannową Oxalia można instalować na rantach do 4 cm grubości, dzięki czemu może być stosowana także przy wannach z hydromasażem, gdy rant jest dodatkowo wzmacniany. [[[zdjecie,8051,duze]]]

źródło: excellent/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe