piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
EREBU - towarzysz komfortu snu

EREBU - towarzysz komfortu snu

SYPIALNIA / Materace / 2016-06-16 07:45:00

Na jakość snu wpływa nie tylko klimat panujący w sypialni. Decyduje o niej również materac, który jest nieodłącznym towarzyszem sennej podróży. Aby taka podróż była w pełni efektywna, należy wybrać stabilne jej podłoże. Z pomocą przychodzi materac EREBU - naturalny i solidnie wykonany - z powodzeniem będzie on fundamentem idealnego wypoczynku.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Solidna konstrukcja

Materac EREBU - produkt Fabryki Materacy JANPOL, to połączenie natury i funkcjonalności. Jego podstawą jest wkład kieszeniowy, którego budowa bazuje na kombinacji niestykających się ze sobą sprężyn otulonych materiałem. Taka konstrukcja sprawia, że materac charakteryzuje odpowiednią twardością i stanowi niezwykle stabilne podparcie na całej jego długości. W strukturze kieszeniowej znajduje się ok. 260 sprężyn na m2. Ponadto w składzie materaca zawiera się również warstwa włosia końskiego i 2 cm płyty kokosowej. Ten pierwszy surowiec charakteryzuje się wyjątkową trwałością, co wpływa na wydłużenie żywotności materaca. Wkład kokosowy jest naturalnym surowcem pochodzącym ze skorupy orzecha kokosowego, a jego zastosowanie pozwoliło na usztywnienie produktu na całej jego długości.   [[[zdjecie,9181,duze]]]

Model dopasowany do potrzeb

Materac EREBU to idealna propozycja dla osób ceniących twarde podłoże snu. Wkład kieszeniowy tworzy stabilną podstawę odpoczynku. Kokos, obecny w strukturze produktu, zastosowany przy produkcji materacy - cechuje lekkość i przewiewność. Na skutek tego, materac dba o odpowiednią cyrkulację powietrza, pochłania pot oraz wilgoć. Co więcej, produkt posiada właściwości antyalergiczne. Ponadto, EREBU został wzbogacony o warstwę naturalnego, końskiego włosia. Jest to surowiec ceniony za swoje właściwości termiczne. Dodatkowo świetnie reguluje temperaturę na powierzchni skóry, zwiększając w ten sposób komfort snu. Erebu to kompozycja naturalnych składników oraz trwałej konstrukcji - produkt, dopasowany do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

źródło: janpol/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe