piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Epoka miedzi

Epoka miedzi

KUCHNIA / Meble / 2018-03-15 09:08:00

Pozwala rozbłysnąć zabudowie meblowe i jest synonimem współczesnej elegancji. Miedź idealnie komponuje się drewnem i dekorami w ciemniejszych wybarwieniach, dlatego zaletę tę wykorzystała firma KAM w nowej aranżacji z linii KAMmoduł Premium. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Miedź przebojem wdarła się do świata wnętrz i wciąż nie traci na popularności,  o czym można się było przekonać podczas targów MEBLE w Poznaniu. W postaci uchwytów do mebli, relingów i utrzymanych w pasującej stylistyce dodatków pojawiła się między innymi w jednej z kuchennych aranżacji targowych Spółki Meblowej KAM.

- Trudno nie ulec subtelnemu urokowi miedzi, dlatego wprowadziliśmy ją do najnowszej oferty wzorniczej w postaci wygodnych, funkcjonalnych uchwytów oraz efektownych relingów z systemem praktycznych zawieszek i uchwytów - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM. - Aby w pełni wyeksponować urok miedzianych akcesoriów, zestawiliśmy je z dekorem w grafitowym odcieniu niebieskiego. To również nowość w naszej ofercie - front fornirowany Lidia dostępny w systemach mebli studyjnych KAMmoduł Premium i KAMPlus.

Miedź uznawana jest za synonim współczesnej elegancji kuchennej: jest bardziej stylowa i mniej ostentacyjna od złota, za to bardziej wyrafinowana od stali i aluminium. W postaci subtelnych dodatków, należy bowiem uważać, aby nie przesycić wnętrza tym kolorem,  uatrakcyjni zabudowę meblową i nada jej niepowtarzalnego stylu. Metaliczna barwa miedzi pasuje niemal do każdego z popularnych dekorów: drewna, bieli - której pozwoli dodatkowo rozbłysnąć, szczególnie zaś prezentuje się w towarzystwie ciemnych wybarwień, dodając wnętrzu energii i świeżości.  

W postaci uchwytów czy relingów kuchennych miedź będzie doskonałym uzupełnieniem kuchni w każdym stylu: nowoczesnym, skandynawskim czy rustykalnym. 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe