piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Elpasso - swobodnie i wygodnie we wnętrzu

Elpasso - swobodnie i wygodnie we wnętrzu

MEBLE / Meble / 2014-09-16 10:13:00

Przytulnie i funkcjonalnie na każdym kroku. Takie może być Twoje wnętrze z nową kolekcją Elpasso. Nie musisz wyjeżdżać na egzotyczną wyspę, aby komfortowo się odprężyć, wystarczy, że odpowiednio urządzisz swój dom, a wymarzone zacisze zawsze będziesz mieć na miejscu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

System Elpasso to aż 18 praktycznych modułów, które można dowolnie ze sobą zestawiać tworząc niepowtarzalne aranżacje sypialni. W efektownych witrynach w ciekawy sposób wyeksponujesz ulubione przedmioty. Jeśli potrzebujesz dużo miejsca na przechowywanie z pewnością pomocne będą różnorodne komody i szafki. Pojemna szafa dwudrzwiowa pozwoli uporządkować garderobę, a jej gabaryty nie zabiorą zbyt wiele miejsca, dzięki czemu Twoje wnętrze będzie przestronne i ergonomiczne. W cichej i spokojnej sypialni odpoczniesz na wygodnym dwuosobowym łóżku z wezgłowiem, a rzeczy, które lubisz mieć pod ręką tuż przed snem możesz poukładać w szufladach szafki nocnej. [[[zdjecie,4814,duze]]]

Wśród praktycznych rozwiązań systemu Elpasso są:

  • Półki podświetlane energooszczędnym oświetleniem LED,
  • Przeszklenia witryn stojących wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego,
  • Materiał o podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia,


Warto też zwrócić uwagę na oryginalne uchwyty, które idealnie wpisują się w nowoczesny design mebli stanowiąc zarówno element ozdobny, jak i użytkowy. Łagodność obłych kształtów i naturalny kolor dąb san remo jasny wprowadzą Cię w pozytywny nastrój każdego dnia.

źródło: brw/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe