piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Efekt Dekoracyjny: Kolekcja paneli szklanych w Leroy Merlin

Efekt Dekoracyjny: Kolekcja paneli szklanych w Leroy Merlin

KUCHNIA / Inne / 2016-12-12 13:00:00

Przez wiele lat ściany mieszkań stanowiły wyłącznie tło dla mebli. Teraz stają się ważnym elementem dekoracyjnym i pełnoprawnym komponentem wystroju wnętrz, zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Projektanci i producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych, oryginalnych materiałów i powłok wykończeniowych. Jedną z ciekawszych  propozycji wykończenia fragmentów ścian lub innych elementów pionowych są panele szklane.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Panele wykonane ze szkła hartowanego mają gładką powierzchnię, a więc są łatwe do mycia i czyszczenia. Są bezpieczne, odporne na zarysowania, oddziaływanie środków chemicznych i wysokiej temperatury. Mogą być mocowane bezpośrednio do ściany lub przy pomocy aluminiowych wsporników, a sam montaż nie wymaga specjalnych kwalifikacji. Ich niewątpliwą zaletą jest nieograniczona ilość wzorów, motywów i kolorów, pozwalająca na dopasowanie ich do wnętrz w różnych stylach i o różnym przeznaczeniu oraz stworzenie unikalnej, niepowtarzalnej dekoracji ściennej zgodnie z preferencjami użytkownika. Bez większego trudu można sobie wyobrazić panele szklane w kuchni zamocowane nad blatem, w bezpośredniej bliskości zlewu lub płyty grzewczej. Z powodzeniem mogą być stosowane w łazience do wykończenia np. wnętrza kabiny prysznicowej. Doskonale w sprawdzą się w przedpokojach, pomieszczeniach gospodarczych, pralniach i wszędzie tam, gdzie ściany narażone są na zabrudzenia przez małe dzieci i nasze domowe zwierzaki. Panele szklane doskonale nadają się również do biur, obiektów użyteczności publicznej, sklepów czy innych przestrzeni publicznych, gdzie wymogi estetyczne i wizualne trzeba połączyć z użytkowymi i praktycznymi. 

W skład kolekcji paneli szklanych Leroy Merlin wchodzi:

50 wzorów o motywach graficznych i 3 wzory jednobarwne (białe, czarne, transparentne) o znormalizowanych wymiarach 20x60 cm, 60x60 cm i 60x120 cm i grubości 6 mm. Istnieje też możliwość zamówienia innego niż znormalizowany format jak też indywidualnego wzoru z ogólnodostępnej bazy zdjęć albo z własnego albumu. Producent: ALFACER. Cena od 27 zł/szt. 

Informacje techniczne:

  • Szkło hartowane o grubości od 6 mm do 10 mm. 
  • Druk cyfrowy bezpośrednio na szkle.
  • Możliwość wykonania otworów pod gniazdka i przełączniki elektryczne
  • Montaż bezpośrednio do ściany lub na aluminiowych wspornikach. 
  • Łączenie paneli modułowe.

źrodło: leroymerlin/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe