piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Dywany całe w kwiatach

Dywany całe w kwiatach

INNE / Tekstylia i pościel / 2014-07-03 12:11:59

Kwiaty to jedna z najpiękniejszych ozdób naszego domu. Szczególnie latem cieszą oczy: w wazonach, na balkonach, tarasach i przydomowych rabatkach. A teraz “rozkwitają” również na dywanach - motywy kwiatowe to jeden z najgorętszych trendów sezonu!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Bogactwo wzorów i kolorów sprawia, że kwiecisty dywan możemy dobrać do większości stylów aranżacji. Styliści współpracujący ze Sklepami KOMFORT szczególnie polecają duże wzory kwiatowe. Zdobią i podkreślają charakter wnętrza, a umiejętnie dobrane potrafią przełamać rutynę i nadać aranżacji naprawdę designerski sznyt. Jak to zrobić? Poniżej prezentujemy przykładowe aranżacje.

Nowa klasyka

  • Tradycyjne mieszczańskie wnętrze starej kamienicy z wysokim sufitem, stylową sztukaterią i klasycznymi białymi ścianami. Ozdobne samo w sobie, nie wymaga gromadzenia dużej ilości przedmiotów i elementów dekoracyjnych. Aby wyjść poza schematy i zapobiec monotonii warto jednak przełamać je barwnym, kwiecistym dywanem MEHARI. Przestrzeń wnętrza pozwala na pełne wyeksponowanie jego walorów dekoracyjnych, czyniąc go główną ozdobą pomieszczenia.

Stonowana nowoczesność

  • Miłośnikom bardziej minimalistycznych form polecamy motywy kwiatowe, jednak w bardziej subtelnym wydaniu. Dywan INFINITY utrzymany jest w bardzo modnych obecnie odcieniach szarości, które pięknie odnajdują się w nowocześnie zaaranżowanym salonie. Taki dywan zdobi pomieszczenie, nie przytłaczając go. Warto zwrócić uwagę na dobór poduszek, których kolorystyka nawiązuje do zabarwienia dywanu, wprowadzając do wnętrza spójność i harmonię.

Wszystkim planującym letnie odświeżenie mieszkania Sklepy KOMFORT oferują atrakcyjny system ratalny. Raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów i prowizji obowiązują do na cały asortyment. Klienci mogą skorzystać z oferty kredytowej na zakupy o wartości nawet do 20 tysięcy złotych. Kwota może zostać rozłożona na 10 lub 20 rat, w zależności od preferencji kupującego.

źródło: komfort/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe