piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Drzwi wewnętrzne VOX model 2.6 z nadrukiem

Drzwi wewnętrzne VOX model 2.6 z nadrukiem

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-07-11 16:49:00

Innowacyjne rozwiązanie wyłącznie w Drzwiach VOX - szyba satinato z nadrukiem. Oferta nadruków to wzory pasujące nie tylko do modnych obecnie wnętrz, ale także wiążące się ze wspomnieniami. To propozycja dla osób, które lubią aranżować pokój według indywidualnego stylu i własnych upodobań. Dostępne nadruki drzwi - Wieża Eiffla, Nuty, Big Ben, Kwiaty, Statua Wolności.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Przeszklone drzwi wewnątrzlokalowe w kolorze dąb złoty, o konstrukcji ramiakowej z nadrukiem. Na życzenie wyposażone w zamek na klucz. Dostępne szerokości 70cm, 80cm lub 90cm. Do wyboru zawiasy w kolorze chromu lub mosiądzu.

Materiał:

  • Ramiak MDF okleinowany okleiną sztuczną Enduro lub ryflowaną.

Wykończenie:

  • 4 kolory do wyboru (coimbra, dąb złoty, orzech melunga, heban). Wstawka z nadrukiem do wyboru: Wieża Eiffla, Nuty, Big Ben, Statua Wolności. Na życzenie możliwość wykonania specjalnego podcięcia wentylacyjnego dla drzwi łazienkowych i do WC oraz zamontowania dodatkowego zawiasu. Możliwość zamontowania aluminiowej szyny (wytrzymałość do 5 kg) z haczykami np. do wieszania ręczników.

Wyposażenie:

  • szyba satinato z nadrukiem, klamka Burgas. Szeroki wybór akcesoriów. 3 rodzaje klamek: zamykana na klucz, z zamkiem wc i bez zamka.

Cena: od 999zł brutto

źródło: vox/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe