piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Drzwi wejściowe Modern w ofercie firmy Effector

Drzwi wejściowe Modern w ofercie firmy Effector

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-07-18 12:11:00

W stwierdzeniu, że drzwi wejściowe są wizytówką naszego domu, nie ma ani cienia przesady. Liczy się nie tylko ich wygląd czy kolor, który powinien współgrać ze stylem i wystrojem całego budynku, ale także parametry techniczne. Dobre drzwi są szczelne, wykazują wysoką izolacyjność, a przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo domowników. Podczas wyboru odpowiedniego modelu warto pamiętać, że mają one być wytrzymałe na zmiany temperatury, opady atmosferyczne, a także intensywne operowanie promieni słonecznych. Dużą odporność na te czynniki posiadają wyroby wykonane z aluminium. Eleganckie i solidnie wykonane drzwi aluminiowe Modern - o ciekawym wzornictwie i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań kontroli dostępu - oferuje firma Effector.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Drzwi aluminiowe

Drzwi zewnętrzne firmy Effector wyposażone są w ramę aluminiową z szybą jedno- lub dwukomorową oraz termoizolacyjnym wypełnieniem. Dostępne są zarówno w wersji anodowanej, jak i malowane, zgodnie z kolorystyką RAL lub w kolorach drewnopodobnych. Ościeżnica wykonana jest z profilu aluminiowego. Skrzydło wraz z ościeżnicą jest standardowo wyposażone we wkładkę termoizolacyjną. Izolacyjność termiczna wynosi od 1,3 W/(m2K). Maksymalne wymiary drzwi jednoskrzydłowych to 2400 mm (wysokość) i 1200 mm (szerokość). Cena za drzwi wynosi od 2 tys. zł netto.

[[[zdjecie,2378,duze]]]

Dodatkowe wyposażenie

Panel nakładkowy to innymi słowy solidne wypełnienie drzwiowe, które zwiększa funkcjonalność drzwi oraz pozytywnie wpływa na walory wizualne produktu. W ofercie dostępne są panele nakładkowe: jedno- lub dwustronne. Mała ilość krawędzi, jakie znajdują się na tego typu drzwiach, ułatwia okresową pielęgnację drzwi oraz zachowanie ich na długo w niezmienionym stanie. Inne proponowane przez firmę Effector rozwiązanie, zwiększające bezpieczeństwo, to automatyczny i wielopunktowy zamek o elektrycznym napędzie, wykorzystujący możliwości czytnika linii papilarnych. Nowoczesna technologia, która została zastosowana w tym urządzeniu, skutecznie broni dostępu na teren posesji. Otworzenie drzwi polega na dotknięciu palcem miejsca, w którym zwykle znajduje się klucz. Takie rozwiązanie jest nie tylko atrakcyjnym sposobem zabezpieczenia drzwi, ale także prostym i łatwym w obsłudze. Wszystkie, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zamka przewody, znajdują się wewnątrz ościeżnicy drzwi, dzięki czemu w żaden sposób nie zdradzają szczegółów, związanych z ich zabezpieczeniem.

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe