piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Droga do  zdrowszego środowiska z Jaga Climate Designers
Jaga Climate Designers

Droga do zdrowszego środowiska z Jaga Climate Designers

WYKOŃCZENIE / Ogrzewanie i chłodzenie / 2019-03-15 14:23:15

Mniejsza konsumpcja, mniejsza emisja zanieczyszczeń, mniejsze zużycie materiałów – poznajcie trzy kroki Jaga Climate Designers do zdrowszego środowiska.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Climate Designers to nowe ujęcie celów i założeń Jaga, realizowanych od początku istnienia firmy. To spojrzenie na świat z perspektywy odpowiedzialnego producenta i konsumenta. Przełożenie przyszłościowego myślenia na język działania, by człowiek znów stał się elementem przyrody.

KROK 1. KOMFORT ZIMĄ I LATEM. Zmieniają się pory roku, temperatury, normy, potrzeby klientów. Nie zmienia się to, że potrzebujemy czuć się w naszych domach komfortowo. Podstawowymi składnikami komfortu wewnątrz pomieszczeń są ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja. W zmiennych proporcjach, w zależności od pór roku i oczekiwań odbiorcy.
Jaga Climate Designers to grupa grzejników, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki i umiejętnie łącząc technologie. To m.in. wentylokonwektory Briza, grzejniki kanałowe Clima Canal i Quatro Canal oraz systemy Fresh i Oxygen, które dbają również o jakość powietrza. Fenomenem Jaga jest to, że wymiennik Low-H2O może pełnić kilka funkcji. Jedno urządzenie zamiast trzech różnych do każdego zadania to m.in. mniejsze zużycie materiałów do produkcji, mniejsze wydatki na zakup, oszczędność miejsca, obniżone koszty eksploatacji, serwisu i późniejszego recyklingu.

KROK 2. KOMFORT WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. Dbając o to, co najcenniejsze (dom i rodzina) nie zapominajmy o tym co równie cenne – środowisko. Produkty Climate Designers przeznaczone są do współpracy z przyjaznymi dla środowiska technologiami, takimi jak pompy ciepła czy energia słoneczna. Wiedza i nauka pozwalają firmie Jaga wybierać najbardziej ekologiczne sposoby produkcji urządzeń oraz kontrolować ilość używanych surowców. Grzejniki Jaga Low-H2O znakomicie funkcjonują nawet przy najniższych temperaturach zasilania. Chronimy środowisko w momencie wytwarzania produktu i przy jego pomocy – tworzymy lekkie kompaktowe grzejniki z łatwo przetwarzalnych materiałów, które są energooszczędne i trwałe (30 lat gwarancji na wymiennik). Obniżając wskaźniki LCA minimalizujemy nasz ślad środowiskowy.

KROK 3. MNIEJ MATERIAŁÓW, WIĘCEJ TECHNOLOGII. Jaga Climate Designers to coś znacznie więcej niż ekodesign, to umiejętne wykorzystanie technologii w trosce o środowisko. Wzory z Natury takie jak sieć pajęcza, to przykład jak powinniśmy produkować. Pajęczyna to gotowy model produktu technologicznie doskonałego i ekologicznego: kilka razy cieńsza od ludzkiego włosa, parametrami wytrzymałościowymi dorównuje kevlarowi.
Nowoczesne technologie pozwalają nam uzyskiwać z tej samej wielkości grzejnika znacznie większą wydajność niż innym producentom. To dzięki technologiom Jaga zakup grzejnika przestaje być zwykłą konsumpcją, a staje elementem mającym korzystny wpływ na środowisko. Przeżycie mogą zapewnić ludzkości jedynie nowoczesne technologie i szacunek do Matki Ziemi.

Dołącz do Jaga Climate Designers. Nie ma planety B!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.jaga.com.pl

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe