piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Drewno naturalnie: GTV prezentuje wkłady do szuflad WOOD'IN'SET

Drewno naturalnie: GTV prezentuje wkłady do szuflad WOOD'IN'SET

KUCHNIA / Inne / 2016-05-30 09:42:00

Coraz silniejszy trend czerpania inspiracji prosto z natury oraz świadomego gospodarowania jej zasobami sprawia, że projektanci zapraszają do nowoczesnych aranżacji niebanalne połączenia materiałów, w których drewno stanowi jeden z najważniejszych elementów kompozycyjnych. Łącząc to, co naturalne, użyteczne i wysoce estetyczne, GTV proponuje stylowe organizery Wood’in’set z bukowego drewna, dodające przestrzeni nieco świeżego, ale i uporządkowanego stylu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Tam, gdzie design spotyka funkcjonalność

To, w jaki sposób patrzymy dziś na zagospodarowanie przestrzeni w kuchni przeszło ogromną ewolucję -  nie tylko ze względu na szeroki wybór proponowanych przez producentów akcesoriów, ale coraz większą wiedzę klientów i wykonawców na temat nowoczesnego designu, który musi dziś być nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. - Szukając rozwiązań idealnie dopasowanych do naszych potrzeb, stawiamy przede wszystkim na jakość, komfort użytkowania, a także niebanalną linie wzorniczą, która dopełni nawet najśmielsze plany kuchennej aranżacji - podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV. - Wsłuchując się w potrzeby architektów i klientów stworzyliśmy  Wood’in’set -organizery, które nie uznają kompromisu między tym co funkcjonalne, a estetyczne - dodaje. Bazowymi elementami organizerów Wood’in’set są wkłady CUSTOMI dostępne w dwóch wariantach - do szuflad o głębokości 450 mm i 500 mm, które można dodatkowo regulować, w zależności od szerokości szuflady w zakresie od 400 do 1000 mm. Bukowe CUSTOMI pozwolą utrzymać porządek w komplecie domowych sztućców - zarówno tych codziennych, jak i przeznaczonych na specjalne okazje.

Dla tych, którzy oczekują więcej

Istotą Wood’in’set jest możliwość dowolnej organizacji aranżowanej przestrzeni. Obok bazowej propozycji CUSTOMI, GTV oferuje szeroki wachlarz akcesoriów, które uzupełnią drewnianą kolekcję i pozwolą na jeszcze lepsze zagospodarowanie miejsca w szufladzie. Do dyspozycji mamy bowiem praktyczne organizery KNIFI - blok na noże z 5 przegrodami, który zapobiega niszczeniu ostrzy oraz wnętrza szuflady, a także pozwala na bezpieczne przechowywanie ostrych przedmiotów, co jest szczególnie istotne, gdy z szuflady korzystają najmłodsi mieszkańcy domu; uchwyt na folię HOLDI, który oprócz funkcji porządkowej ułatwi dzielenie folii spożywczej na części, a także wariant HERBI - praktyczny skos do przechowywania przypraw, dzięki któremu bez kłopotu odnajdziemy niezbędną w danej chwili paczkę ziół. [[[zdjecie,9028,duze]]]

Drewno, ze względu na swój uniwersalny charakter idealnie dopełni aranżację kuchni - bez względu na to czy postawimy na elegancką klasykę czy surowy minimalizm zabudowy. Funkcjonalne rozwiązania sprawdzą się zaś wszędzie - niezależnie od zamysłu architekta i pragnień domowników. Z połączenia obu powstały organizery Wood’in’set, naturalnie!

źródło: gtv/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe