piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Dom to frajda, gdy jest w nim porządek

Dom to frajda, gdy jest w nim porządek

SYPIALNIA / Meble / 2013-09-26 16:06:00

Sypialnia to miejsce, gdzie nic nie powinno zakłócać nam upragnionego spokoju, a już na pewno nie… bałagan. W startującej właśnie w IKEA Kraków akcji „Dom to frajda, gdy jest w nim porządek” głównym bohaterami są szafy i systemy do przechowywania, które nie pozwolą, by nasza „oaza spokoju” zmieniła się niespodziewanie w „stajnię Augiasza”.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Od 23 września do 3 listopada w IKEA Kraków, w ramach akcji „Dom to frajda, gdy jest w nim porządek”, przy zakupie szaf PAX z wyposażeniem KOMPLEMENT lub SKUBB powyżej 1 000 zł otrzymamy zwrot 10% wartości zakupów w formie karty rabatowej. Ponadto podczas wizyty w sklepie możemy skorzystać ze specjalnego programu do planowania PAX, dzięki któremu wybór i zakup nowej szafy będzie dużo łatwiejszy i zajmie zdecydowanie mniej czasu.

- "Zaletą serii PAX jest łatwość dopasowania każdej szafy do indywidualnych potrzeb domowników. Do wyboru mamy nie tylko rozmiar i kolor obudowy, ale też szeroką gamę elementów wyposażenia wewnętrznego. Różne części i wyspecjalizowane funkcje można dobrać w dowolny sposób, a to oznacza idealną kontrolę przy wykorzystaniu ograniczonej przestrzeni szafy" - mówi Michał Matlęga z IKEA Kraków.

źródło: ikea/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe