piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Detal ma moc - kolorowe przyciski spłukujące TECEloop

Detal ma moc - kolorowe przyciski spłukujące TECEloop

AKCESORIA / Wyposażenie / 2016-01-29 14:09:00

Tegoroczne inspiracje kolorystyczne w urządzaniu wnętrz opierają się na pastelowej palecie barw, jednak nadal silny jest trend, by wnętrza w neutralnych barwach ożywiać odważnymi detalami. W łazience możemy postawić na designerskie przyciski spłukujące w kolorze soczystej pomarańczy czy zieleni. Znajdziemy je w ofercie firmy TECE. Przyciski TECEloop nadadzą wnętrzu oryginalnego charakteru.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Odpowiednio dobrane detale potrafią całkowicie zmienić charakter wnętrza.  Podczas aranżacji pomieszczenia warto więc przemyśleć ich wybór. TECEloop to propozycja między innymi dla tych, którzy chcą ożywić klasycznie urządzona łazienkę i nadać jej współczesnego charakteru. Dostępnych jest kilkanaście wariantów kolorystycznych przycisków - między innymi nasycona zieleń, energetyczny pomarańcz czy rubinowa czerwień. Tak mocne i głębokie odcienie będą idealnym przełamaniem minimalizmu nowoczesnych łazienek w kolorach ziemi (beże, biele, szarości), gdzie króluje surowy kamień, geometryczne kształty oraz oszczędność w eksponowaniu dekoracji. Zaletą jest fakt, że możemy wybrać nie tylko kolor szklanej obudowy, ale także samych przycisków. W przypadku zmian aranżacyjnych modułowość modeli daje nam kilkadziesiąt opcji kolorystycznych i pewność, że bez wymiany całego zestawu stworzymy nową kompozycję.

Użytkowy design

Nowoczesny charakter przycisków wyraża się nie tylko przez ciekawe formy i interesujące kolory, ale przede wszystkim przez połączenie ich z rozwiązaniami praktycznymi ułatwiającym codzienne użytkowanie. Umożliwia to innowacyjna technologia, dzięki której produkty z linii TECEloop są łatwe w montażu (tradycyjnie oraz poprzez zlicowanie z płytką ścienną za pomocą ramki montażowej) oraz kompatybilne ze wszystkimi stelażami do WC firmy TECE. Dużą zaletą jest bezproblemowy dostęp do mechanizmu spłukującego oraz łatwość utrzymania przycisków w czystości.

źródło: tece/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe