piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Designerski moduł sanitarny NeoX już na rynku
Moduł NeoX

Designerski moduł sanitarny NeoX już na rynku

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2019-11-28 16:10:24

Stelaż sanitarny NeoX - designerski monoblok marki Ideal Standard ze szkła i hartowanej stali jest już dostępny na rynku. Wśród licznych zalet zestawu: ekonomiczne dwufunkcyjne spłukiwanie oraz możliwość szybkiego bezinwazyjnego odnowienia łazienki 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zachwycający design – to wiodąca cecha nowego stelaża NeoX marki Ideal Standard, zaprojektowanego do wiszących misek w.c. Minimalistyczna, elegancka konstrukcja w formie monobloku zwróci uwagę osób poszukujących na rynku produktów unikatowych estetycznie. Tym bardziej, że za designerską formą stoją szlachetne materiały: obudowę modułu wykonano ze stali nierdzewnej, panel przedni z lakierowanego, hartowanego szkła o grubości 6 m. Ze stali wykonany jest również przycisk do pneumatycznego spłukiwania wody. Wymiary modułu są stosunkowo kompaktowe: wysokość: 1146 mm, szerokość 503 mm, głębokość od ściany 108 mm.  Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne szklanej obudowy: czarna oraz biała.

Nowy stelaż Ideal Standard przeznaczony jest do bezpośredniego montażu na ścianie, bez konieczności zabudowy i prac wykończeniowych. Montaż zestawu jest szybki i nieinwazyjny: do instalacji modułu należy wykorzystać istniejące przyłącza wody i kanalizacji.Rama modułu mocowana jest do ściany nośnej, natomiast przyłącze wody doprowadzone jest pod obudowę lub wyprowadzone w 4 punktach na zewnątrz modułu. Odpływ ma wyjście standardowe. Wybierając NeoX unikniemy kosztownego i kłopotliwego remontu łazienki.

Moduł NeoX, podobnie jak inne zbiorniki spłukujące Ideal Standard, ma funkcję spłukiwania 2-funkcyjnego (fabryczne ustawienie 6/3 l). Wykonany z polipropylenu (PP), odporny na temperaturę zbiornik wyposażony jest w obudowę antykondensacyjną.  W celu ekonomicznego zużycia wody zbiornik wyposażony jest w zawór  SmartValve, który pozwala zaoszczędzić do 9 l wody na dzień. Oprócz wymienionych elementów (zbiornik, kaseta, przycisk spłukiwania) w zestawie NeoX dostępne są również: rura odpływowa ø 56 x 200, rura dopływowa ø 45 x 180, gumowa uszczelka do miski ø 45, kolano odpływowe i adapter ø90/110 oraz zestaw montażowy. 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe