piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Dekoral publikuje „Kalejdoskop kolorów”

Dekoral publikuje „Kalejdoskop kolorów”

2017-04-04 12:00:00

Marka Dekoral publikuje kartę kolorów na 2017 rok. W albumie zaprezentowane zostały produkty z oferty producenta: Dekoral, Dekoral Clean&Color, Dekoral Łazienka&Kuchnia oraz diamentowa kolekcja pigmentów dekoracyjnych. Poradnik to praktyczne narzędzie dla każdego, kto planuje nie tylko przeprowadzić gruntowny remont, lecz także odświeżyć wystrój mieszkania.

„Kalejdoskop kolorów” - nowy katalog od marki Dekoral - to ponad 60 stron inspiracji. Znaleźć  w nim można prezentację dostępnych w ofercie produktów, jak również gotowe stylizacje: kuchni, salonu, sypialni i wielu innych pomieszczeń. Aranżacje wzbogacono o praktyczne porady projektanta wnętrz, które pomogą urządzić mieszkanie zgodnie z obowiązującymi trendami.

- Nowy katalog został podzielony na produkty dostępne w ofercie marki Dekoral. Każdą kartę wzbogacono o dokładny opis artykułu wraz z jego parametrami technicznymi, co jest kluczowe przy wyborze odpowiedniej farby. Oprócz prezentacji dostępnych wyrobów, znaleźć w nim można informacje o dodatkowych usługach, takich jak: Wizualizer 2.0 czy IPlaner, które pomogą klientowi zaplanować cały proces malowania - od wyboru koloru i ilości farby, po dobór odpowiednich narzędzi - tłumaczy Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.   

źródło: dekoral/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe