piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Debiutują premiery targowe

Debiutują premiery targowe

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2015-03-12 08:38:00

Tegoroczne targi MEBLE POLSKA 2015 były okazją do zaprezentowania najnowszych kolekcji mebli WAJNERT MEBLE. Firma prezentując premiery, uskrzydlające wnętrza, postawiła na kolekcje narożników, które idealnie wpasowują się w trendy rynkowe oraz potrzeby i wymagania klientów.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Spośród tegorocznych nowości, szczególną uwagę gości zwróciła kolekcja CAPITOL, która za sprawą najwyższego komfortu i modułowości, stwarza możliwość kreatywnego wyposażenia wnętrza, w dowolnym zestawieniu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także kolekcje narożników DOLCE oraz LOFT, stanowiące połączenie funkcjonalności z oryginalnym i zarazem ekskluzywnym stylem. Osobom poszukującym mniejszych brył spodobał się narożnik FIGO, którego niepowtarzalny szyk został uzyskany przez wygodny zagłówek i charakterystyczne przeszycia.

Prezentowaną kompozycję idealnie dopełniał zestaw wypoczynkowy SPACE - narożnik, o komfortowym wypełnieniu i nowoczesnym designe. SPACE to przykład mebla gdzie piękna forma łączy się z funkcjonalnością - wygodny mechanizm sprawia, że narożnik jednym ruchem ręki zmienia się w miejsce do spania.

W trakcie targów zadebiutowały również kolekcje sypialni MOMENT i MELODY. Meble zachwyciły nowoczesną formą oraz różnorodnością kolorystyczną. Zastosowane rozwiązania funkcjonalne: tapicerowane zagłowia łóżek czy pojemne szafy z opcją oświetlenia z pewnością uczynią sypialnię miejscem przytulnym, wygodnym i praktycznym.

źródło: wm/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe