piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Deante: Zlewozmywak Modern nagrodzony ZŁOTĄ VILLĄ 2014

Deante: Zlewozmywak Modern nagrodzony ZŁOTĄ VILLĄ 2014

2014-02-03 13:45:00

Miesięcznik VILLA przyznał prestiżowe nagrody najciekawszym produktom z branży wnętrzarskiej. Już po raz kolejny firma Deante zdobyła uznanie jurorów. W tegorocznej edycji, w kategorii produkt najlepszy okazał się zlewozmywak Modern, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania i niecodziennym designem.

Nowa jakość, jaką na polski rynek wprowadził granitowy zlewozmywak Modern, wynika przede wszystkim z technologii - powierzchnia jest pokryta antyseptyczną powłoką - i projektu, który zakłada nieczęste umiejscowienie półkomory i ociekacza po obu stronach komory głównej. Wpływa to na ergonomię użytkowania produktu. Swój atrakcyjny wygląd zawdzięcza projektowi Marcjanny Kołat - absolwentki Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz współzałożycielki Grupy Cukier, działającej na rzecz wspierania i szerzenia designu w Polsce.

Uroczysta Gala rozdania nagród w konkursie branżowym ZŁOTE VILLE 2014 odbyła się 23 stycznia w Warszawie. Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów i dystrybutorów. W dziewiątej edycji konkursu w jury zasiedli przedstawiciele redakcji "VILLA" oraz eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem.

źródło: deante/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe