piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Deante: Więcej przestrzeni w Twojej łazience - kabina prysznicowa Kerria

Deante: Więcej przestrzeni w Twojej łazience - kabina prysznicowa Kerria

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2014-03-13

Łazienka to zwykle jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu, w którym trzeba zmieścić zaskakująco wiele sprzętu. Nowość wśród produktów Deante - kabina prysznicowa Kerria jest dowodem na to, że nawet wykorzystując małą powierzchnię, można zaaranżować funkcjonalną i niezwykle estetyczną łazienkę.

Kabina Kerria sprawdzi się także w przestronnym wnętrzu, gdzie uwagę zwróci jej subtelny wygląd. Kabina prysznicowa jest bardzo istotnym elementem wyposażenia łazienki, a przy tym jednym z największych.. Najnowszy produkt Deante wyróżnia cecha, która może sprawi, że stanie się on wymarzonym rozwiązaniem dla posiadaczy niewielkich łazienek, gdzie każdy dodatkowy metr kwadratowy do wykorzystania jest na wagę złota W kabinie Kerria, zaprojektowanej na bazie kwadratu, został zastosowany nowoczesny system otwierania - dwuczęściowe drzwi składane do wewnątrz. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko wygodne i szerokie wejście do kabiny, ale również umożliwia złożenie drzwi płasko przy ścianie, co pozwala stworzyć sporo dodatkowej przestrzeni.

Przy projektowaniu kabiny Kerria zwrócono uwagę na detale. Połączenie chromowanych elementów i przejrzystego szkła idealnie pasuje do nowoczesnych łazienek. Szyby kabiny zostały wykonane ze szkła hartowanego o grubości 6 mm i pokryte specjalna powłoką Active Cover, dzięki której codzienne czyszczenie jest dużo łatwiejsze. Przemyślana konstrukcja ułatwia montaż i wyrównuje krzywiznę ścian, a system elastycznych uszczelek sprawia, że woda nie wydostaje się poza kabinę. Kerria marki Deante gwarantuje komfort korzystania z funkcjonalnego produktu dopasowanego stylem i wyglądem do wszystkich pomieszczeń.

źródło: deante/pięknydom24.pl