piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Deante: Hortensja - baterie równie piękne co użyteczne

Deante: Hortensja - baterie równie piękne co użyteczne

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2014-10-09 13:00:00

Hortensje należą do najbardziej zdobnych kwiatów ogrodowych, które po ususzeniu także długo utrzymują się w domu. Podobne piękno możemy teraz wprowadzić do wnętrz dzięki nowej kolekcji baterii Deante o tej samej nazwie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowe produkty przywołują na myśl kwiaty hortensji, które zebrane w okazałe kuliste grona, utrzymują się w ogrodzie przez wiele miesięcy. Również baterie będą służyły nam latami, dzięki doskonałej jakości materiałom i 7-letniej gwarancji, którą zostały objęte wykorzystane w produkcji głowice ceramiczne. Ale to nie jedyne podobieństwo. Tak jak i kwiatostany, Hortensje Deante charakteryzują się krągłymi kształtami i delikatnością linii. Jednocześnie kontrastują one z dość masywnym korpusem, szczególnie widocznym w baterii zlewozmywakowej. Na użyteczność baterii wpływa umieszczone na dźwigni subtelne wgłębienie, ułatwiające sterowanie strumieniem wody.

Nowa kolekcja obejmuje cztery modele baterii: wannową, umywalkową, natryskową i zlewozmywakową z wylewką U. Wszystkie zostały wykończone w chromie i wyposażone w 35-milimetrową głowicę ceramiczną.

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe