piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Czysta oszczędność - armatura na podczerwień SCHELL PURIS E

Czysta oszczędność - armatura na podczerwień SCHELL PURIS E

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2016-01-04 13:23:00

Woda jest potrzebna w każdym budynku, zarówno do celów higienicznych, jak i spożywczych. Prostym sposobem na ograniczenie rachunków jej zużycia jest stosowanie armatury elektronicznej, która steruje strumieniem wody w zależności od potrzeb, jak na przykład SCHELL PURIS E. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dzięki automatycznej kontroli nad wypływem wody i niskiemu natężeniu przepływu na poziomie 6 l/min, bateria SCHELL PURIS E ogranicza jej zużycie nawet o 62% w porównaniu z tradycyjnymi odpowiednikami jednouchwytowymi. Bezdotykowa obsługa, oprócz oszczędności wody,  gwarantuje higieniczną czystość, zapobiegając przenoszeniu drobnoustrojów. Bateria posiada ponadto funkcję płukania antystagnacyjnego, uruchamianego na 20 sekund po 24 godzinach od ostatniego użycia, a także jest przystosowana do dezynfekcji termicznej w temperaturze 70°C. Dostępne są modele na wodę zimną lub wstępnie zmieszaną, a także wyposażone w zintegrowany mieszacz pozwalający na regulację temperatury wody za pomocą ergonomicznej dźwigni na boku korpusu. 

Funkcjonalna w każdych warunkach

Baterie SCHELL PURIS E to modułowe rozwiązanie gwarantujące bardzo łatwą obsługę, również pod kątem montażu czy serwisowania. Podczas pierwszego uruchomienia armatura wykonuje automatyczną kalibrację zasięgu. Wybrany program można aktywować bez użycia narzędzi, trzymając dłoń przed okienkiem sensora podczerwieni,. Atutem oprogramowania SCHELL jest fakt, że nawet po zaniku zasilania sieciowego wybrany program zostaje zachowany, co eliminuje konieczność wprowadzania kolejnych ustawień. Oprócz modeli z zasilaczem wtyczkowym lub podtynkowym na napięcie 230 V, dostępne są również wykonania na baterię alkaliczną 9 V. Dzięki temu armatura SCHELL PURIS E jest rozwiązaniem idealnym również wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości rozbudowy instalacji elektrycznej. Bateria zasilająca wystarcza aż na 100 000 użyć, a jej wymiana jest bardzo łatwa i nie wymaga odłączenia dopływu wody. W zależności od indywidualnych potrzeb można dobrać model na wodę zimną lub wstępnie zmieszaną, a także wyposażoną w zintegrowany mieszacz pozwalający na regulację temperatury wody.  [[[zdjecie,7859,duze]]]

  • Elektroniczna bateria umywalkowa PURIS E, cena katalogowa netto: od 1 367,92 do 1 564,10 PLN

źrodło: schell/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe