piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Czy warto inwestować w kuchnie na wymiar? Poznaj najważniejsze zalety tego rozwiązania!

Czy warto inwestować w kuchnie na wymiar? Poznaj najważniejsze zalety tego rozwiązania!

KUCHNIA / Meble / 2020-05-14 10:01:59

W wielu domach, wbrew pozorom to właśnie kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem i tak zwanym jego sercem. To w niej spędzamy większość swojego wolnego czasu czy to na przygotowywaniu posiłków, czy też na ich konsumpcji. Odpowiednie dopasowanie mebli kuchennych odgrywa kluczową rolę i ma bezpośredni wpływ na to, czy dana kuchnia jest wygodna w użytkowaniu. Ergonomiczne kuchnie przyczyniają się do sprawniejszego przygotowywania posiłków i ułatwiają cały proces. W efekcie zaoszczędzamy czas i energię. Choć w sklepach meblowych wciąż nie brakuje gotowych zestawów, to jednak coraz więcej osób decyduje się na kuchnie na wymiar. Dlaczego?

Kuchnie na wymiar czy gotowy zestaw mebli kuchennych?

Przed tym dylematem stoi każdy, kto planuje remont kuchni. Gotowe zestawy mebli kuchennych są dostępne od ręki, a szeroki wybór pozwala dopasować fronty do swoich gustów. Są także tańszym rozwiązaniem niż meble na wymiar. Niestety na tym kończą się jakiekolwiek zalety gotowych zestawów. 

Biorąc pod lupę kuchnie na wymiar oferowane przez mebleprato.pl, lista zalet jest zdecydowanie dłuższa. Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że możemy dobrać wygląd mebli, a dokładniej poszczególnych ich elementów stricte pod własne gusta. Dowolny kolor frontów, indywidualnie dobrane blaty czy nawet rodzaje szafek dają nieograniczone możliwości kombinacji pod względem barw, czy faktury. Jednak to, co najistotniejsze w meblach robionych na wymiar to możliwość perfekcyjnego dopasowania umeblowania do każdego rodzaju kuchni. To nie wszystkie zalety, jakie mają meble projektowane pod konkretne kuchnie. Co jeszcze sprawia, że zyskują na popularności, mimo iż są droższym wydatkiem niż meble klasyczne?

Meble kuchenne na wymiar od indywidualnego projektu, po profesjonalny montaż!

Zamawiając meble na wymiar, czy to meble kuchenne, czy innego rodzaju, zawsze zaczynamy od przygotowania projektu. Oczywiście usługę tą zlecamy firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar. Projektanci pracujący w takich firmach charakteryzują się ogromną wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się na świetne zdolności wykorzystania każdego zakamarka w pomieszczeniu.  Niektóre kuchnie, szczególnie te w blokach zwykle są małe i trudne w aranżacji. Aby wykorzystać maksymalnie dostępną przestrzeń, warto zainwestować w kuchnie na wymiar, w której projektanci przygotują indywidualny projekt dostosowany do danego pomieszczenia. W ten sposób miejsca, które dotychczas były dla nas nieużyteczne (takie jak wnęki, szczeliny itp.), będą odpowiednio zagospodarowane. Całość zyska na elegancji, a przygotowywanie posiłków stanie się wygodniejsze i przyjemniejsze. 

W kuchni na wymiar na uwagę zasługuje także profesjonalny montaż. Tu nie liczy się ilość, ale jakość wykonanych mebli. Dlatego też w meblach robionych na wymiar zawsze wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, akcesoria i elementy, co przekłada się na długowieczną trwałość mebli. Co więcej, montażyści to przeszkoleni eksperci, którzy doskonale znają technologię wykorzystywaną przez projektantów. Przekłada się to na doskonałe zmontowanie wszystkich elementów i daje gwarancję funkcjonalności oraz estetyki na długie lata.

Indywidualny projekt kuchni, czyli kuchnie szyte na miarę!

Kuchnie na wymiar to nic innego, jak indywidualnie przygotowany projekt szyty na miarę klienta. Dzięki takim rozwiązaniom każda kuchnia staje się perfekcyjna. Odpowiednio dobrana wysokość mebli, perfekcyjnie przemyślany każdy zakamarek, szafka czy półka, a co najważniejsze ustawienie wszystkiego z zachowaniem zasad ergonomii, pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzoną na wspólnym gotowaniu. W takiej kuchni aż chce się być! Moment szykowania posiłków dla całej rodziny w kuchni robionej na wymiar daje więcej radości i satysfakcji. Stawiając na meble kuchenne na wymiar, stawiasz przede wszystkim na wieloletnią satysfakcję i gwarancję najwyższej jakości. To doskonała inwestycja zarówno do niewielkich mieszkań, jak i dużych, przestronnych domów. 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe