piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Czy to już ten moment, żeby zacząć myśleć o dodatkach na Świąteczny stół?

Czy to już ten moment, żeby zacząć myśleć o dodatkach na Świąteczny stół?

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2018-11-19 08:58:31

W telewizji już zaczęły pojawiać się świąteczne reklamy, a sklepy wielkopowierzchniowe zaczynają przystrajać regały i półki, czyli można już powoli zaczynać pisać o przygotowaniach do Bożego Narodzenia, prawda?! Nie ukrywamy, że to trochę za wcześnie, ale marketing i sprzedaż, a tym samym wszechobecny konsumpcjonizm sprawia, że po Black Friday (więcej o promocjach na agdrtv24.pl), to już tylko 3, 4 tygodnie i trzeba będzie zasiadać do Wigiljnego stołu, więc z jednej strony jest jeszcze trochę czasu, ale z drugiej trochę po części rozumiemy strategię sprzedażową wielu firm. Dlatego też, w tym poście podpowiemy, jak ozdobić dom i stół na Święta.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Aby Święta były jeszcze bardziej magiczne powinniśmy zadbać o każdy szczegół. Zastanówmy się, gdzie powinna stanąć choinka, jak zaaranżować wnętrze, okna, drzwi i - co najważniejsze - stół świąteczny. A może wszystko przystroić w jednym motywie?! Oczywiście nastrój tworzą ludzie, ale warto pomyśleć także o klimatycznych, świątecznych dekoracjach, które pozwolą poczuć prawdziwą magię Świąt.

Obrus, serwetki, firany, świecie... za dekoracje mogą posłużyć nam także podkładki pod talerze, tkaninowy bieżnik , czy też pokrowce na meble. Przystroić wato także drzwi, okna oraz najważniejsze...nie zapominajmy o oświetleniu. Dobrym rozwiązaniem są  światełka LED, bezpieczne i kolorowe, które można dopasować do stylu, w jakim przygotowaliśmy nasze wnętrze. To pierwszy przed Świąteczny artykuł o inspiracjach na Boże Narodzenie... wkrótce kolejne propozycje, a tymczasem zerknijcie do galerii inspiracji poniżej.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe