piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Coraz piękniej w łazience

Coraz piękniej w łazience

AKCESORIA / Inne / 2015-10-28 12:05:00

Oczekuję, że moja toaleta będzie higienicznie czysta, bez nieestetycznych zacieków i uporczywego kamienia. Chcę, aby dobywał się z niej piękny zapach, a design wybranego środka czystości dobrze komponował się z kolorystyką dominującą w łazience. Znamy coś, co spełni te żądania!

Piękna łazienka to nieskazitelnie biała toaleta o powierzchni wolnej od nieestetycznych zacieków oraz kamienia będącego skupiskiem chorobotwórczych bakterii. W takim miejscu zapach zawsze jest świeży, przywodząc na myśl higieniczną czystość. Nawet środki toaletowe, które znajdą się w idealnej łazience, muszą komponować się z jej stylem i kolorystyką. Czerpiąc inspirację z tych potrzeb, Brait stworzył dekoracyjne nowości -  kostki toaletowe, które cechują się nie tylko wysokimi właściwościami czyszczącymi, ale dodatkowo pięknie wyglądają, ozdabiając toaletę. 

Jaki kolor wybierzesz?

Brait Decor to linia dekoracyjnych kostek toaletowych o fantazyjnym wzornictwie dla pięknie wyglądającej toalety. Nowości wyróżnia zarówno żywa kolorystyka, jak i warianty zapachowe bazujące na intensywnych, odświeżających nutach kojarzących się z higieniczną czystością. Brait Decor Floral w kolorze czarnym sprawdzi się w nowoczesnej lub minimalistycznej łazience. W tej monochromatycznej kostce kryje się intensywny zapach kwiatowy z dominującą nutą cytrusową. Kolejną propozycją jest Brait Decor Fruits, kostka która doda łazience domowej przytulności. W wariancie Fruits kolor ciepłego różu idealnie komponuje się z zapachem słodkich owoców. Ostatnią propozycją z nowej linii jest Brait Decor Fresh pasujący praktycznie do każdej łazienki. Kostka została utrzymana w kolorze niebieskim, natomiast sam zapach nawiązuje do odświeżających, lekko morskich nut.  [[[zdjecie,7405,duze]]]

Dodajmy, że kostki Brait Dekor to nie tylko piękny zapach uwalniany każdorazowo po spłukaniu wody w toalecie. Dzięki otwartemu od tyłu koszykowi oraz zastosowanej recepturze, kostki wykazują wysokie właściwości czyszczące. Zmiękczają wodę, zapobiegają odkładaniu się kamienia będącego źródłem bakterii oraz skutecznie neutralizują przykre zapachy.

  • Kostki Brait Dekor kosztują ok. 3,20 zł. Każda pozwala na 60 spłukań.

źródło: brait/pięknydom24.pl