piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Cichy strażnik garderoby. GTV prezentuje linię okuć Overline i Overline Plus

Cichy strażnik garderoby. GTV prezentuje linię okuć Overline i Overline Plus

SYPIALNIA / Inne / 2016-03-16 11:00:00

Nowoczesne aranżacje wymagają równie nowoczesnych rozwiązań. Oprócz niezaprzeczalnej funkcjonalności, liczą się estetyczne detale. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy na równi stawiają jakość, design i walory użytkowe, GTV zaprojektowało innowacyjną linię okuć Overline i Overline Plus, dedykowaną szafom z drzwiami przesuwnymi nakładanymi na korpus mebla.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Mówiąc o dobrze zaprojektowanej garderobie bierzemy pod uwagę jej pojemność, układ oraz łatwy dostęp do poszczególnych półek. Równie ważne jak to co wewnątrz, powinno być to, co na zewnątrz - zwłaszcza, że dzisiejsze wzornictwo mebli stawia na nowoczesne rozwiązania, które z powodzeniem mogą stać się ciekawym elementem kompozycji wnętrza. Stąd trend na ukrywanie okuć i pełną ekspozycję eleganckiego frontu. Rozumiejąc potrzeby coraz bardziej świadomych klientów, GTV wprowadziło na rynek systemy Overline i Overline Plus dla drzwi przesuwnych o grubości frontów w przedziale 16 - 22 mm, które pozwolą zmontować szafę bez widocznych profili aluminiowych.  [[[zdjecie,8401,duze]]]

Zasada działania systemów polega na wykorzystaniu toru zamontowanego na górnym wieńcu szafy, po którym toczą się łożyskowane wózki przykręcone do wewnętrznej powierzchni drzwi. Prowadzenie dolne może wykorzystywać ślizgacze - system Overline, lub łożyskowane prowadniki toczne - system Overline Plus. Efekt? Lekka, płynna i cicha praca drzwi, zapewniająca najwyższy stopień komfortu w codziennym użytkowaniu. W celu poprawy funkcjonalności drzwi, jako uchwyty możemy wykorzystać długie relingi lub profile aluminiowe nakładane na skrajne boki drzwi. Dodatkowo, system Overline Plus został wyposażony w mechanizm cichego domykania, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. W obu systemach zastosowano najwyższej jakości, certyfikowane systemy jezdne, gwarantujące stabilną i bezawaryjną pracę mechanizmu, nawet przy częstym otwieraniu i zamykaniu drzwi.

  • Rekomendowana grubość frontów: 16 -22 mm

źrodło: gtv/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe