piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Cichy bohater w łazience - nowe produkty w portfolio Roca

Cichy bohater w łazience - nowe produkty w portfolio Roca

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2015-08-11 10:07:00

Poszukiwanie harmonii w życiu i rezygnacja z dążenia do perfekcji to obecnie zmiany widoczne w różnych aspektach życia. Według trendwatcherów ich przejawem jest idea powrotu do początku, którą symbolizuje okrąg. Dostrzegając u swoich klientów potrzebę spotkania z naturą i osiągnięcia wewnętrznego spokoju firma Roca poszerza portfolio o wiele rozwiązań umożliwiających stworzenie własnej strefy relaksu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Łazienka - zmiana definicji czy powrót do natury?

Kluczową rolę w osiągnięciu wewnętrznej harmonii odgrywa strefa domu, a w niej w ostatnim czasie łazienka. Służy ona domownikom jako miejsce przyjemności i odprężenia po całym dniu pracy. Warto pamiętać, że użytkownik może zadecydować zarówno o estetce tej przestrzeni, jak i o jej funkcjonalności. Odpowiednio zaaranżowana strefa kąpielowa może dać wrażenie spotkania z naturą, z którą na co dzień człowiek ma coraz rzadszy kontakt. Podstawą jest jednak wybór odpowiednich programów natryskowych. Decydują one o charakterze kąpieli i pozwalają się zregenerować w domowym zaciszu.

W poszukiwaniu idealnego prysznica

Różnorodność rozwiązań marki Roca w strefie kąpielowej pozwala każdemu na jej zaprojektowanie pod indywidualne potrzeby. W tym celu można skorzystać z gotowych propozycji producenta lub skomponować swoje własne. Za przykład może posłużyć wybór deszczownicy, który pozwoli na urozmaicenie kąpieli oraz zagwarantuje uczucie przyjemnego masażu i ucieczkę od zgiełku miast we własnej łazience.

Roca wprowadziła do swojej oferty dwa modele nowoczesnych deszczownic: Rainsense oraz Raindream. Posiadające minimalistyczny kształt produkty są wykonane ze stali szlachetnej. Deszczownice dostępne są w wersji klasycznej - okrągłej oraz prostokątnej, a ich zestawienie z dyszami Puzzle zapewni w kabinie poczucie relaksującego masażu. Klienci firmy mogą wybierać spośród szerokiej oferty ich rozmiarów. Eleganckie deszczownice dostępne są już od średnicy 25 cm aż do 40 cm, a ich grubość wynosi zaledwie 0,5 mm.

[[[zdjecie,6895,duze]]]

Portfolio producenta kompleksowego wyposażenia łazienek poszerzono także o szeroką gamę modeli słuchawek prysznicowych. Charakteryzują się one różnymi kształtami i praktycznymi funkcjami, w tym eko. Z pośród nowych propozycji wyróżniają się przede wszystkim słuchawki Sensum Round oraz Sensum Square. Zwłaszcza ta ostatnia przykuwa uwagę swoim charakterystycznym kształtem przypominającym zaokrąglony kwadrat. Oba produkty posiadają cztery funkcje: strumień-deszcz, łagodny, pulsacyjny oraz ekonomiczny. Do klasycznych rozwiązań z kolei dołączyły słuchawki Natura, które stanowią idealne połączenie z zestawami natryskowymi z kolekcji Victoria, Victoria PRO oraz Monodin-N.

Z kolei dla wielbicieli bardziej urozmaiconych kąpieli firma przygotowała program natryskowy Stella umożliwiający wybór trzech typów strumienia wody: pulsacyjny, masaż oraz deszcz. Dostępny w słuchawkach Stella program w zależności od potrzeb domowników może więc poprzez kąpiel pobudzać do działania, poprawiać samopoczucie lub relaksować. Roca umożliwia klientom samodzielne skomponowanie własnego zestawu, jednak słuchawki Stella najlepiej współgrają z bateriami z kolekcji L20, Targa, Esmai oraz Moai i dostępne są zarówno w zestawach punktowych, jak i z drążkiem. Odporny na skręcanie i uniwersalny wąż Neo-Flex jest uzupełnieniem oferty słuchawek.

Ceny katalogowe produktów

  • Deszczownica Rainsense - od 130 zł netto
  • Deszczownica Raindream - od 440 zł netto
  • Zestaw prysznicowy Stella - od 125 zł netto
  • Puzzle Dysza - od 330 zł netto
  • Słuchawka prysznicowa Sensum Round: 90 zł netto
  • Słuchawka prysznicowa Sensum Square: 100 zł netto

 źródło: roca/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe