piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Cersanit prognozuje 9 największych trendów łazienkowych 2016 roku

Cersanit prognozuje 9 największych trendów łazienkowych 2016 roku

MEBLE / Meble / 2016-01-21 08:32:48

Cersanit zebrał dla Was najnowsze trendy w aranżacji łazienek - popularne rozwiązania, nowinki aranżacyjne oraz przykłady ich zastosowania we wnętrzu. Zobaczcie co jest teraz "hot".

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz
 • Drewno: nadal ten trend będzie rozwojowy; poza płytkami podłogowymi Cersanit proponuje zastosowanie tego materiału w nieoczekiwany sposób - np. wyłożenie nim ściany lub połączenie płytek z drewnianą podłogą. (Nature, Ambio)
 • Spokój: w łazience modne będą chłodne, stonowane kolory, które tworzą spokojną atmosferę; Cersanit poleca  rozbielone odcienie błękitu czy szarości, połączone z bielą, elementami drewna i pastelami. (Faro, Hortis, Kersen,Tuka)
 • Ciekawe wzory na płytkach: ostatnio bardzo modne były płytki z wzorem - np. patchworkowym, ale Cersanit zapowiada wielki powrót płytek "zwykłych", jednobarwnych, które jednakowoż dzięki zastosowaniu w dekorach nietypowych wzorów i struktur tworzą ciekawe kompozycje. (City, Elfi, Mosa)
 • Industrialny szyk, struktury imitujące naturalne kamień: drewno to nie jedyny naturalny materiał, który będzie popularny w 2016 roku. Beton i szarości, płytki odwzorowujące marmur czy trawertyn wciąż są na topie. (City, Clero, Bino, Madea, Travertino)
 • Czarna armatura łazienkowa - na fali zainteresowania łazienką kontrastową, utrzymaną w biało-czarnej tonacji klienci zaczęli szukać baterii i zestawów natryskowych w kolorze czarnym. Cersanit szybko odpowiedział na ten trend, poszerzając w tym roku ofertę o baterie umywalkowe, natryskowe i wannowo-natryskowe w nowych, zaskakujących kolorach. Teraz design z wyższej półki będzie wreszcie dostępny w przystępnej cenie. (Mille Black)
 • Biel armatury, biel płytek: monochromatyczne, białe łazienki urządzone w minimalistycznym stylu. Organiczne kosmetyki, oszczędne dekoracje, kropla innych kolorów w dodatkach i designerskie cacka na półkach. Białe baterie, nadające łazience świeży, nowoczesny charakter, nawiązujący do stylu skandynawskiego. (Płytki Bianca, baterie natryskowe, wannowo- natryskowe i umywalkowe Mille White,Tuka)
 • Intensywne kolory: w 2016 wprowadzamy do wnętrz bardziej intensywne, energetyzujące barwy: np. marsalę. Taki wystrój łazienki z pewnością rozbudza każdego podczas porannej toalety, a wieczorem pozwala się zrelaksować po męczącym dniu. (Loris, Negra, Muzi, Elegant Textile)
 • Funkcjonalność: optymalizacja przestrzeni, funkcjonalne przechowywanie - to będą kluczowe zadania projektantów łazienkowych wnętrz i wszystkich zdecydowanych na remont lub aranżację nowej łazienki. Meble łazienkowe w kilku rozmiarach i kolorach, dodatkowe sprytne schowki w nieoczekiwanych miejscach, np. wanna ze schowkami w bocznym panelu,  szafka z przestrzenią do przechowywana mopa z wiadrem, transparentne organizery we wnętrzach szuflad. (koncepty mebli łazienkowych Smart, Nano, Colour)
 • Bezpieczeństwo: W nowej, przełomowej technologii Cersanit CleanOn wewnętrzny kołnierz zostaje usunięty z miski, przez co trudno dostępne miejsca zostają wyeliminowane. Aktywny składnik Silverit, zawarty we wszystkich produktach serii Cersanit PURE Silver Protect, skutecznie i długotrwale zatrzymuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów i sprawia, że łazienka pozostaje wolna od bakterii. Zawarte w ceramice jony srebra powstrzymują wzrost liczby bakterii o 99,8%. (CleanOn, Pure)

źródło: cersanit/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe