piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Celebrujemy Wielkanoc z Fryklӧvern

Celebrujemy Wielkanoc z Fryklӧvern

JADALNIA / Zastawy stołowe / 2017-04-05 09:11:00

Wielkanoc to dla wielu z nas jedne z ważniejszych świąt w roku. Nakrywając stół w tym wyjątkowym okresie zwracamy więc uwagę na każdy detal. Chcąc nadać serwowanym daniom elegancką oprawę, najczęściej sięgamy po piękną, porcelanową zastawę. Serwis Celebration od Fryklӧvern został stworzony właśnie z myślą o tak odświętnych okazjach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Biała porcelana to klasyka i elegancja sama w sobie. Właśnie dlatego, doskonale prezentuje się na świątecznym stole. Serwis Celebration wyróżnia finezyjna forma o lekko falistych krawędziach naczyń oraz subtelne, nanoszone ręcznie zdobienia w odcieniach subtelnego grafitu. Uwagę zwracają także połyskujące platyną brzegi serwisu, które dodają zastawie wytworności i luksusu.

Tak wysublimowana, klasyczna propozycja to wręcz doskonałe tło umożliwiające skomponowanie niepowtarzalnej aranżacji stołu. W tym celu możemy sięgnąć nie tylko po szerokie spectrum serwet, sztućców, szklanek i kieliszków, ale przede wszystkim po elementy nieodłącznie kojarzące się z tymi wyjątkowymi świętami - kolorowe pisanki oraz piękne, świeże kwiaty. Jeśli chcemy zaskoczyć naszych bliskich, warto wykorzystać elementy serwisu w nieoczywisty sposób. Eleganckie kieliszki - zamiast wazoników oraz piękne kubki - zamiast doniczek z pewnością dodadzą całej aranżacji charakteru i pomogą stworzyć wyjątkową, wiosenną atmosferę Świąt.

źródło: fyrklovern/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe