piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Cascada Multibox - estetyka i funkcjonalność od Deante

Cascada Multibox - estetyka i funkcjonalność od Deante

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2015-03-09 12:20:00

Kąpiel to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na codzienny relaks. Aranżując wystrój łazienki pragniemy połączyć możliwość odprężenia z estetycznym doznaniem i wygodą użytkowania. Z myślą o takim rozwiązaniu w ofercie Deante pojawiła się seria natryskowych baterii podtynkowych Cascada Multibox. Ich forma jest odpowiedzią na potrzebę prostoty i harmonii, zaś oferowane warianty - na potrzeby związane z funkcjonalnością.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Baterie podtynkowe z serii Cascada Multibox to najnowsza propozycja Deante przeznaczona do łazienek, których właściciele stawiają na funkcjonalność, wygodę i zamkniętą w prostocie aranżację. Wykonane z chromowanego mosiądzu, stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników poszukujących trwałych i estetycznych rozwiązań podtynkowych w łazienkach.

Kolekcja obejmuje dwa modele baterii: termostatyczny i tradycyjny - mieszaczowy. Pierwszy z nich umożliwia ustawienie preferowanej przez nas stałej temperatury kąpieli. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie w przypadku dzieci czy osób starszych, gdyż w prosty sposób unikamy przypadkowego zwiększenia temperatury powyżej 38 st. C, a tym samym - poparzenia. Dodatkowo, oszczędzamy wodę, gdyż nie tracimy czasu na ustalenie poziomu ciepła strumienia. Trzykrotny diverter pozwala zaś na dopasowanie elementów natryskowych (poza słuchawką zintegrowaną z panelem baterii): dyszy, bądź głowicy deszczowej. Drugim rozwiązaniem jest pionowy model z tradycyjną baterią mieszaczową.

[[[zdjecie,5842,duze]]]

Bateria natryskowa podtynkowa mieszaczowa Cascada Multibox

  • Cena sugerowana: 1 539 zł

Baterie Cascada Multibox są zamknięte w formie prostokątnego panelu. Model termostatyczny montuje się horyzontalnie, a mieszaczowy - wertykalnie. Oba produkty zostały wyposażone w jednofunkcyjną słuchawkę z systemem anti-calc, pomagającym w usuwaniu osadów wapiennych, a tym samym ułatwiającym utrzymanie estetycznego, eleganckiego wyglądu. Prostokątna forma baterii Cascada Multibox będzie się idealnie komponować z każdym wystrojem łazienki, zarówno urządzonej w stylu minimalistycznym, jak również tej o bardziej ekspresyjnym charakterze. Najpełniej jednak podkreśli nowoczesne aranżacje, zapewniając unikalne doznania wszystkim miłośnikom kąpieli w funkcjonalnym wnętrzu.

[[[zdjecie,5843,duze]]]


Bateria natryskowa podtynkowa termostatyczna Cascada Multibox

  • Cena sugerowana: 1 689 zł

źrodło: deante/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe