piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Cal: Jasne drzwi Kameduł - idealne do pastelowych wnętrz
foto Cal

Cal: Jasne drzwi Kameduł - idealne do pastelowych wnętrz

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2013-09-06 12:34:00

Pokoje dziecięce, salony, sypialnie - łagodne tonacje kolorystyczne pasują do każdego rodzaju pomieszczeń. Szczególnie jednak sprawdzają się tam, gdzie brakuje światła oraz do czynienia mamy z niewielkim metrażem. Do wnętrz, w których dominują pudrowe róże, odcienie wanilii czy delikatne beże idealnie pasować będą nowe, kremowe drzwi Kameduł polskiego producenta drzwi drewnianych - firmy CAL.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Kremowe drzwi Kameduł łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z subtelną i ciepłą kolorystyką. Ich wyróżnikiem jest dziesięć podłużnych otworów, które - w zależności od preferencji kupującego - wypełnione mogą być półprzezroczystym szkłem chinchila lub drewnianą wstawką. Sączące się przez przeszklenia światło jest bardzo delikatne i wprowadza nastrojowy klimat. Skrzydło w wersji z drewnianymi wstawkami świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających większej dozy intymności.

100% drewna w drzwiach

Kameduł cechuje solidna konstrukcja i wysokiej klasy wykończenie. Drzwi wyprodukowane zostały w Polsce z litego, krajowego drewna dębowego. Na ich konstrukcję składają się klejone warstwowo, obłogowane ramiaki, a zewnętrzną warstwę skrzydła stanowi naturalny, dębowy fornir. Wykończenie z palety kolorów Sopur pozwala osiągnąć efekt pokrycia drzwi kryjącym kolorem przy zachowaniu widocznego rysunku słojów drewna. Poza pastelowymi odcieniami, drzwi dostępne są także w tradycyjnych brązach. Drzwi Kameduł zostały ręcznie kompletowane - daje to gwarancję otrzymania najwyższej jakości, dokładnie sprawdzonego produktu. W komplecie ze skrzydłem producent oferuje zestaw zawiasów regulowanych w trzech płaszczyznach. Ponadto drzwi wyposażone są w standardzie w szczelinę wentylacyjną oraz cichy zamek magnetyczny, który ułatwia domykanie drzwi.

Cena: 1894,20 PLN brutto (cena skrzydła bez ościeżnicy)

źródło: cal/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe