piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection

Brodzik Libra Black Stone od Schedpol Schedline Collection

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2020-05-21 09:36:12

Remontując łazienkę stawiamy zwykle na produkty, które nie tylko cieszą oko, ale także wyróżniają się wytrzymałością i solidnością. Mając na uwadze potrzeby klientów, które łączą w sobie walory estetyczne z trwałością produktów, marka Schedpol Schedline Collection stworzyła nowy brodzik – Libra Black Stone, który stanowi odpowiedź na wymagania współczesnych łazienek i stref prysznicowych.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Brodzik do zadań specjalnych

Nowy brodzik Libra Black Stone charakteryzuje się jedynie 3cm wysokością zabudowy, ale dzięki zastosowaniu w nim europejskiej technologii Stabilsound Plus® zapewnia stabilność i maksymalną wytrzymałość na nacisk – również na rantach i dnie brodzika. Swoją maksymalną trwałość brodzik zawdzięcza również wykorzystanemu do jego stworzenia materiałowi – innowacyjnemu Stonicryl®. To wielowarstwowy kompozyt, który wykazuje wysoką odporność udarową (nie tłucze się w przypadku upuszczenia, np. podczas montażu, czy uderzenia ciężkim przedmiotem), a do tego jest o 60% lżejszy od standardowego brodzika, dzięki czemu z łatwością zamontuje go jedna osoba. Libra Black Stone to także komfort użytkowania i łatwość czyszczenia. Wygłuszające wypełnienie skutecznie zmniejsza hałas spadającej na powierzchnię brodzika wody nawet o 40%! Poza tym stanowi znakomitą termoizolację, co oznacza, że woda dłużej utrzymuje ciepłą, przyjemną temperaturę. Niezaprzeczalnym atutem jest również jego powłoka - AntiBac® i Easy to Clean®. Dzięki niej bakterie na jego powierzchni nie namnażają się, a wszelkie powstałe w wyniku użytkowania zanieczyszczenia są niezwykle łatwe do usunięcia. Zaawansowany technologicznie brodzik Libra Black Stone połączony z profesjonalnym montażem stanowi trwały i bezpieczny element wyposażenia przestrzeni prysznica, a hydroszczelna warstwa ochronna skutecznie zabezpiecza przed pojawieniem się wilgoci czy pleśni.

Światowe wzornictwo

Dziś w trendach aranżacji wnętrz łazienek obserwuje się znaczny zwrot ku naturalnym materiałom wykończeniowym lub takim, które naturalne imitują. Coraz częściej spotkać możemy drewniane dekory i kamień nie tylko na elementach ruchomych, czyli takich, które łatwo można wymienić czy przesunąć, ale także na ścianach czy podłodze. Naturalne elementy wykończeniowe nierzadko pojawiają się również w strefie prysznica. Brodzik Libra Black Stone posiada fakturę przypominającą naturalny kamień w odcieniu szlachetnej czerni. Matowa powierzchnia nadaje strefie kąpieli niezwykle elegancki i minimalistyczny charakter, podkreślając wyjątkowość aranżacji. Brodzik można „wpuścić w podłogę”, tworząc bezprogowe wejście do prysznica. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo korzystania szczególnie u osób starszych i dzieci, a co więcej - optycznie powiększa przestrzeń, tworząc spójną, jednolitą, niczym niezakłóconą aranżację. Nowe brodziki Schedpol Schedline Collection stanowią harmonijne połączenie designu z najnowocześniejszą technologią produkcji, tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń łazienkową na lata.

Oferta brodzików Schedpol Schedline Collection Libra Black Stone obejmuje modele kwadratowe, półokrągłe i prostokątne w różnych wymiarach.

Cena: od ok. 700 zł

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe