piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Brioso – funkcjonalna, świeża i nowoczesna

Brioso – funkcjonalna, świeża i nowoczesna

MEBLE / Meble / 2018-04-24 14:09:22

Seria mebli łazienkowych Brioso jest odświeżająco współczesnym podejściem do wzornictwa łazienkowego. Oferuje ogromną różnorodność modeli mebli w korzystnej cenie.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Przy tworzeniu serii Brioso, firma Duravit współpracowała z projektantem Christianem Wernerem. Brioso uosabia relaks, świeżość oraz joie de vivre – czyli radość życia, we wnętrzu współczesnej łazienki. Wyjątkowe cechy serii to delikatnie zarysowane krawędzie oraz smukłe ramy szafek i luster. Uchwyty i nóżki oferowane są w kolorach mebli, tak aby nie naruszały wyjątkowej koncepcji projektanta. Dla tych, którzy wolą bardziej wyrazisty wygląd stworzono uchwyty chromowane. Zróżnicowaną i dostosowaną do indywidualnych wymagań serię Brioso charakteryzuje także doskonały stosunek ceny do jakości.

Brioso prezentuje się elegancko i jednocześnie może być łatwo łączona w szerokim wachlarzem innych linii wzorniczych takich jak Vero Air, P3 Comforts,  ME by Starck, Starck 3 oraz D-Code. Szafki podumywalkowe są dostępne w pięciu różnych szerokościach (400 – 1300 mm), co umożliwia stworzenie praktycznie asymetrycznego, na wpół otwartego umeblowania, podkreślając świeży wygląd linii.

  • Konsole

Seria mebli Brioso jest częścią uniwersalnej linii konsoli meblowych Duravit. Dostępnych jest łącznie 15 różnych wykończeń  w różnych kolorach, fornirach naturalnych   lub lakierach (matowym lub na wysoki połysk), włącznie z akcentami nowych trendów, takimi jak light blue mat, szary beton, jak również wykończenie o strukturze lnu. Konsole mają dwie różne grubości (30 i 45 mm, każda o zróżnicowanej szerokości) oraz dwie głębokości. Mogą być łączone z szafkami łazienkowymi o szerokościach od 30 do 80 cm i konsolami do szafek podumywalkowych od 62 do 100 cm. Szafka wysoka i półwysoka o szerokości 420 lub 520 mm zapewniają większe możliwości przechowywania.

Warianty szafek stojących podkreślają zrównoważone proporcje Brioso. Uchwyty i nóżki meblowe dostępne są w wersji chromowanej lub w kolorze mebli.

  • Lustra

Odpowiadające im lustra i szafki z lustrem posiadają górne oświetlenie LED o szerokości 60mm i mocy 300 luksów. Oświetlenie obszaru mycia, funkcję ściemniania oraz podgrzewania lustra obsługuje się bezdotykowo. Obramowanie szafek może być na indywidualne zamówienie inwestora, wykończone w kolorze mebli tworząc spójną całość.

Brioso jest także dostępne  w technologii c-bonded z umywalką Vero Air, gdzie umywalka łączy się  w sposób idealna z szafką i tworzy jednolitą całość.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe