piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy - unikalne nowości od Technistone

Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy - unikalne nowości od Technistone

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2017-11-06

Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy - oto nazwy dwóch najnowszych powierzchni konglomeratowych, które właśnie dołączyły do oferty Technistone. Materiały wyróżniają się bardzo designerskim rysunkiem, znajdującym zastosowanie w najlepszych projektach wnętrz.

Asortyment konglomeratów kwarcytowych firmy Technistone wzbogacił się o dwa nowe wspaniałe materiały - Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy. Powierzchnie dostępne są w dwóch najbardziej pożądanych kolorach - bieli i czerni. Dzięki swojej połyskliwej strukturze oraz rysunkowi przywodzącemu na myśl wygląd marmurów, materiały stanowią nowość nie tylko w ofercie Technistone, ale również na rynku kamieniarskim.

Unikalny design

Powierzchnie, które dołączyły do oferty Technistone wyrózniają się niespotykanym do tej pory rysunkiem, łączącym wysoki połysk z żyłkowaniem charakterystycznym dla marmurów. Za sprawą wtopionych drobinek szkła i zwierciadeł, materiały wprowadzają do wnętrza wiele blasku, natomiast dzięki rysunkowi przypominającemu wygląd naturalnych kamieni, świetnie wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne. Konglomerat kwarcytowy Brilliant Arabesco cechuje się krystalicznie białym tłem, które urozmaicają delikatne, jasnoszare użylenia. Materiał Brilliant Galaxy z kolei posiada glęboko czarną powierzchnię, na której drobinki szkła i zwierciadeł efektownie przenikają się z jasnymi żyłkowaniami. Materiały Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy, podobnie jak pozostałe produkty firmy Technistone, odznaczają się zarówno najwyższymi walorami wizualnymi, jak i bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Dzięki niepodatności na działanie wilgoci, powierzchnie mogą być stosowane w pomieszczeniach, w których mamy kontakt z wodą - w kuchniach i łazienkach. Higieniczność, łatwość pielęgnacji oraz brak substancji toksycznych w składzie konglomeratów to kolejne argumenty przemawiające za wykorzystaniem ich do wykończenia naszych wnętrz. Za sprawą podwyższonej odporności na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne mamy natomiast pewność, że materiały sprawdzą się w miejscach intensywnie eksploatowanych, takich jak przestrzenie publiczne. Konglomeraty kwarcytowe Technistone możemy wykorzystać do wykonywania blatów, fartuchów kuchennych, posadzek, okładzin ściennych, kominkowych oraz schodowych.

Naturalnie w Twoim domu!

Piękno nieujarzmionej przyrody, to jedna z największych fasynacji firmy Technistone, dlatego zarówno materiały wchodzące w skład kolekcji Noble, jak i dwie nowości - Brilliant Arabesco i Brilliant Galaxy - odznaczają się rysunkiem do złudzenia przypominającym wygląd natutralnych kamieni, między innymi takich, jak: włoski marmur Bianco Carrara i Bardiglio, hiszpański marmur Negro Marquina oraz brazylijski granit Matrix. Dzięki przeniesieniu rysunku tych skał do swoich wnętrz, możemy podnieść prestiż aranżacji oraz nadać jej ponadczasowej elegancji. Brilliant Arabesco w bardzo jasnym wybarwieniu świetnie sprawdzi się w stylizacjach opartych na konwencji scandi chic, gdzie szlachetność marmuru przenika się z elegancją połyskliwych elementów oraz we wnętrzach urządzonych w duchu glamour, w których domnuje wszecobecny blask. Materiał Brilliant Galaxy z kolei doskonale zaprezentuje się w nowoczesnych stylizacjach, stanowiąc w nich inrygujący i bardzo dekoracyjny element wystroju wnętrza.

Nowości od Technistone za sprawą swojej zwiercielanej stuktury, potrafiącej rozświetlić wnętrze oraz rysunkowi imitującemu wygląd marmurów, są wprost stworzone dla osób szukających ponadczasowych, stylowych połączeń.

źródło: technistone/pieknydom24.pl