piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Braga - sposób na klimatyczny salon

Braga - sposób na klimatyczny salon

MEBLE / Meble / 2017-06-12 13:12:00

Białe eleganckie meble doskonale sprawdzą się w nowoczesnym pokoju dziennym. Nowa kolekcja Braga od Black Red White to doskonały sposób na współczesny salon, który doskonale łączy modną biel z ciepłem barwy drewna. W skład kolekcji wchodzi 6 funkcjonalnych elementów: dwie komody, szafka RTV, dwie witryny oraz uniwersalna półka wisząca.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Nowa kolekcja Braga pozwoli urządzić wnętrze pełne nowoczesnego stylu oraz funkcjonalnych rozwiązań. Oryginalny design mebli przykuwa wzrok, dzięki połączeniu koloru bieli i nietuzinkowego dekoru drewna w wybarwieniu dąb riviera. Modernistyczne fronty posiadają zlicowane uchwyty, które nie wystają poza linię mebli, dzięki czemu całość prezentuje się jeszcze bardziej stylowo i nowocześnie.

Kolekcja Braga tosześć praktycznych elementów z możliwością swobodnego zestawiania. Na przechowywanie wszelkich drobiazgów pozwolą dwie pakowne komody wyposażone w pojemne szuflady i szafkę. Dwie witryny z przeszklonymi frontami będą idealnym miejscem do wyeksponowania elementów dekoracyjnych i gustownej porcelany. Efektowne przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego cechują się zwiększoną odpornością na zarysowania i stłuczenia, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania mebli na co dzień. Na wszystkich, którzy chcą stworzyć małe kino domowe czeka nowoczesna szafka RTV i półki wiszące, doskonałe do wyeksponowania zbioru płyt DVD.

Meble Braga to nie tylko nowoczesny i przemyślany design, ale również solidne i funkcjonalne rozwiązania. Profesjonalne akcesoria umożliwiają płynne i ciche domykanie frontów szafek i szuflad, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania każdego dnia. Szklane witryny zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, które wydobywa niezwykły urok barwy drewna we wnętrzu mebli.   [[[zdjecie,11789,duze]]]

W skład kolekcji wchodzi:

  • Komoda - KOM1D3S, wymiary: 40/160/85,5 cm
  • Komoda - KOM6S, wymiary: 40/160/85,5 cm
  • Półka - POL/150, wymiary: 26/150/5 cm
  • Szafka RTV - RTV2S2B, wymiary: 40/150/53 cm
  • Witryna - REG1D1W2S, wymiary: 40/90/153 cm
  • Witryna - REG1W2S, wymiary: 40/60/196 cm

źrodło: brw/pięknydom24.pl 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe