piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
 Blanco: Nowy zlewozmywak Blancoelon XL 6 S

Blanco: Nowy zlewozmywak Blancoelon XL 6 S

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2012-12-18 13:17:00

Jeżeli przestrzeń kuchni jest ograniczona, konieczne są wielofunkcyjne rozwiązania. Kompaktowe zlewozmywaki z praktycznymi akcesoriami są idealnym sposobem na powiększenie powierzchni roboczej. Wielofunkcyjne zlewozmywaki mogą być też bardzo atrakcyjne wizualnie, o czym przekonuje najnowszy model Blancoelon XL 6 S wykonany z Silgranitu. Ma on bardzo pojemną komorę przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych. Wzrok przyciąga pomysłowa powierzchnia ociekacza z motywem fali.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Blancoelon został zaprojektowany tak, by przestrzeń nad komorą można było częściowo wykorzystać jako dodatkowe miejsce do odkładana umytych naczyń lub owoców. Wystarczy zastosować ażurową nakładkę ze stali nierdzewnej pasującą do komory. Nakładka idealnie komponuje się z ociekaczem dzięki powtórzeniu motywu fali. Jest też doskonale dopasowana do ociekacza wymiarami i formą - kiedy korzystamy z całej komory zlewozmywaka, wystarczy ją umieścić na ociekaczu - wpasuje się ona idealnie w zarys i faliste żłobienia ociekacza. Nakładkę można też wykorzystać na blacie czy stole jako podstawkę pod gorące naczynia. Do zlewozmywaka Blancoelona producent proponuje również dodatkowe akcesoria - np. deskę do krojenia z litego drewna bukowego lub z białego tworzywa, które również można stabilnie umieścić nad komorą.

Zlewozmywak Blancoelon XL 6 S ma wymiary zewnętrzne 780 x 500 mm i został zaprojektowany do szafki o szerokości 60 cm. Dzięki temu, że miejsce na baterię znajduje się w prawym rogu, można go bez przeszkód montować pod oknem. Zlewozmywak wykonano z Silgranitu, dlatego jest łatwy w czyszczeniu i odporny na plamy. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii marki Blanco, powierzchnia zlewozmywaka ma właściwości antybakteryjne. Blancoelon dostępny jest w dziesięciu atrakcyjnych kolorach, które łatwo można dopasować do zabudowy kuchennej. Szczególnie atrakcyjny jest nowy kolor Szarość Skały upodabniający materiał do naturalnego kamienia. Dzięki brązowym akcentom na ciemnoszarym tle nowy kolor szczególnie dobrze komponuje się z drewnem.

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe