piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
BLACK FRIDAY w BoConcept

BLACK FRIDAY w BoConcept

2017-11-22 15:07:37

Czas otworzyć przedświąteczny sezon zakupowy! W dniach 24-26 listopada we wszystkich salonach BoConcept odbędzie się weekend pełen promocji. Klienci duńskiej marki będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanego rabatu, które będzie dostępny we wszystkich salonach w Polsce i na świecie.

Popularny nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i coraz bardziej w Europie Black Friday wypada w tym roku 24 listopada. Piątek tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia rozpoczyna okres wyczekiwanych wyprzedaży. Marka BoConcept wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i proponuje wyjątkową promocję przez cały weekend.

W dniach 24-26 listopada br. we wszystkich salonach BoConcept będzie czekać specjalna przedświąteczna oferta: rabat w wysokości 20% na wszystkie meble z aktualnej oferty, które zostaną zamówione lub kupione podczas obowiązywania promocji. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest kolor zamawianego produktu - rabat obejmuje tylko meble i dodatki w kolorze czarnym lub jej pochodnych odcieni.

Black Friday w BoConcept, otwierający przedświąteczny sezon zakupowy, to doskonała okazja na upolowanie wyjątkowych prezentów w atrakcyjnych cenach dla siebie i najbliższych. To także doskonały moment aby wprowadzić do swojego wnętrza ponadczasową klasyczną czerń i zaoszczędzić przy tym 20%.

źródło: boconcept/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe