piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Biel mile widziana - nowa kolekcja Dreviso

Biel mile widziana - nowa kolekcja Dreviso

MEBLE / Meble / 2017-10-31 12:39:00

Meble w kolorze bieli to doskonały wybór, szczególnie jeśli mają drewniane wstawki i prosty, ale niebagatelny styl. Cechą charakterystyczną nowej kolekcji Dreviso od Black Red White są mocne blaty przypominające swoim wyglądem dębową deskę oraz wyraziste listwy boczne, które płynnie przechodzą w linię nóżek. Niebanalny styl koi czysty kolor bieli.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Zrównoważona stylistyka kolekcji Dreviso umiejętnie łączy styl skandynawski z nowoczesnym nurtem aranżacyjnym. Meble w kolorze czystej bieli przełamane dekorem w odcieniu naturalnego dębu westminster pozwolą nadać wnętrzu przytulny oraz ciepły klimat. Na frontach zgrabnie malują się główne elementy dekoracyjne - pionowe żłobienia i kontrastujące uchwyty, ułatwiające dostęp do szafek i szuflad. Stylistycznie oszczędną, ale niebanalną stylistykę zaakcentuje energooszczędne oświetlenie LED.

Kolekcja Dreviso powstała z myślą o pokojach dziennych, jednak poszczególne elementy tego systemu mogą stać się częścią przytulnej sypialni i jadalni. Aranżację wnętrza dopasowaną do własnych potrzeb można stworzyć za pomocą praktycznej szafki RTV, która jest nieodłącznym elementem wyposażenia salonu - na szerokim blacie można ustawić telewizor, a w wewnętrznych półkach elementy elektroniki np. dekoder i odtwarzacz DVD. W gustownych witrynach można ukryć wiele domowych drobiazgów, a także wyeksponować porcelanową zastawę i dekoracje. Drobne, a nawet te większe przedmioty codziennego użytku pozwoli pomieścić pakowna komoda z trzema kompaktowymi szufladami i dwoma szafkami. Szeroki wybór mebli pozwala na swobodną aranżację pomieszczenia, dostosowaną nie tylko do jego wielkości, ale także do indywidualnych potrzeb domowników.   [[[zdjecie,13041,duze]]]

źrodło: brw/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe