piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Biały Miesiąc - odkryj moc  styczniowych promocji

Biały Miesiąc - odkryj moc styczniowych promocji

2018-01-11 09:52:36

W styczniu biel powinna królować na ulicach naszych miast. Gdy brakuje jej na zewnątrz, można ją znaleźć w alejkach większości marketów. Jest to znak, że rozpoczął się Biały Miesiąc, w którym można kupić wysokiej jakości tekstylia sypialniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Jakich promocji możemy się spodziewać?

John Wanamaker, pionier w dziedzinie marketingu, zauważył, że tuż po Świętach Bożego Narodzenia sprzedaż w jego domu towarowym nie przynosi oczekiwanych zysków, a sam sklep świeci pustkami. Potrzebował dobrego planu na poprawę wyników finansowych. Nie chcąc zwalniać swoich pracowników, wpadł na genialny pomysł. Postanowił przecenić wszystkie białe produkty w swoim markecie. Tak właśnie w roku 1878 zapoczątkował efekt „Białego Miesiąca”, który stał się na tyle korzystny, że wyprzedaże kontynuowano w kolejnych latach. Z czasem tradycja rozprzestrzeniła się po świecie i dotarła także do Polski. 

Coś dla domu

Buszując po sklepach w poszukiwaniu najlepszych promocji z okazji Białego Miesiąca warto zwrócić uwagę na przeceny artykułów domowych. Ręczniki, poduszki, kołdry, koce czy poszewki mogą być przecenione nawet o 70%. Jeśli Twoja pościel wymaga wymiany, Biały Miesiąc to najlepszy czas na zakup nowej kołdry i poduszki w naprawdę atrakcyjnych cenach. Śnieżnobiała, najnowocześniejsza kołdra Szybko Ciepło, która grzeje od razu. Czy Antybakteryjna kołdra Wendre, dzięki której nie będziesz spać z bakteriami, w sieci sklepów Carrefour kosztują jedynie 59,99 zł. Wyjątkowo sprężysta poduszka ECO Pierze, charakteryzująca się długą żywotnością dostępna jest od 9,99 zł. To tylko niektóre z produktów marki Wendre, które w Białym Miesiącu pojawiły się  w ofertach sklepów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sklepy, w których co roku można znaleźć produkty dla domu w najlepszych cenach to: Jysk, Carrefour, Auchan, E. Leclerc, Intermarche, Biedronka, Mrówka, Marko i Selgros.  

A po zakupach

Gdy już uda nam się kupić upatrzoną kołdrę lub poduszkę warto wiedzieć,  jak o nie dbać, aby służyły nam przez długie lata.

- Chcąc utrzymać śnieżną biel naszych kołder i poduszek, a także pozbyć się niechcianych drobnoustrojów musimy pamiętać o regularnym praniu. Kołdry i poduszki powinnyśmy prać co 3-4 miesiące, w temperaturze od 60 do 90 stopni Celsjusza. Kołdry i poduszki Wendre dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, są odporne na mechacenie poszycia i brylowanie wypełnienia podczas prania. Dzięki temu można cieszyć się komfortowym użytkowaniem przez długie lata - informuje Beata Przybylak ekspert marki Wendre.

źródło: wendre/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe