piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Biała listwa - poznaj niezastąpioną klasykę wystroju

Biała listwa - poznaj niezastąpioną klasykę wystroju

WYKOŃCZENIE / Ściany i podłogi / 2018-02-01 11:45:00

Dawniej uważana za mało istotny detal wnętrza, dziś może być źródłem niekończących się dylematów. Listwa przypodłogowa zyskała status elementu nie mniej ważnego niż podłoga czy drzwi. I słusznie! Bo jej dobór ma ogromny wpływ na Twój aranżacyjny sukces. Dlatego rozważ klasykę - listwę przypodłogową w ponadczasowej bieli! 

Listwa pięknie wymyślona

Biała listwa przypodłogowa to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym stylu i w każdym wnętrzu. Dopełnisz nią klasyczne wnętrza, a także podkreślisz nowoczesne przestrzenie. We wnętrzach funkcjonują dwie niepisane zasady: harmonii i kontrastu. Dlatego urządzając dom czy mieszkanie, zdecyduj się na jeden rodzaj listwy we wszystkich pomieszczeniach, uzyskując dzięki temu efekt spójności. Biała listwa będzie idealnie komponować się z jasną podłogą, bielonym dębem czy jesionem.

Biel - Nasza Wysokość

Kolekcja Estilo to stylowe listwy o wysokość od 7,5, aż do 11 cm. Są świetnym wyborem do wyższych pomieszczeń. Nasza druga kolekcja - Esquero Duo, wyróżniająca się nowoczesną linią, świetnie zadomowi się w niższych mieszkaniach.    [[[zdjecie,13907,duze]]]

źródło: vox/pięknydom24.pl