piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Baterie lazienkowe - B.1, B.2 oraz C.1 od Duravit
Bateria C1

Baterie lazienkowe - B.1, B.2 oraz C.1 od Duravit

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2017-05-16 14:52:00

Podczas najważniejszej imprezy skupiającej branżę wyposażenia łazienek - ISH 2017, firma Duravit przedstawiła trzy serie uniwersalnych baterii łazienkowych. Rozwiązania te stanowią rozwinięcie koncepcji projektowania łazienki, której wszystkie elementy są ze sobą wzorniczo spójne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Uniwersalne serie baterii łazienkowych B.1, B.2 oraz C.1 zostały pomyślane tak, aby spełnić wymagania klientów poszukujących rozwiązań ciekawych pod względem wzorniczym i jednocześnie w przystępnej cenie. Elementami wyróżniającymi produkty Duravit są dopracowane wzornictwo, funkcjonalność i komfort użytkowania oraz uniwersalność zastosowania. Baterie mogą być montowane przy umywalce łazienkowej, wannie, prysznicu oraz przy bidecie.

Design w przystępnej cenie

Dobrze zaprojektowane rozwiązania nie muszą być drogie, o czym świadczy wykreowana przez szwajcarskiego designera Kurta Merki Jr. gama wzornicza serii C.1. Baterie idealnie współgrają z kolekcjami łazienkowymi Vero Air oraz DuraSquare, pozwalając tym samym na zaaranżowanie kompletnej, jednorodnej pod względem wzorniczym przestrzeni łazienkowej. Wyrafinowane detale, spośród których na uwagę zasługuje zredukowanie do minimum przerwy pomiędzy podstawą a uchwytem, sprawiają, że bateria zyskuje elegancki wygląd. Na estetykę produktu wpływa również wykończenie powierzchni przyjemnym w dotyku chromowanym, polerowanym materiałem.

Cztery różne wysokości baterii serii C.1 (S/M/L/XL) sprawiają, że nie ma problemu z dopasowaniem odpowiedniego produktu w zależności od wielkości umywalki. Ponadto bateria ścienna z wylewką oferowana jest w dwóch długościach, umożliwiając wybór rozwiązania optymalnie dopasowanego do potrzeb użytkownika. Za regulację strumienia wody odpowiada z kolei indywidualnie regulowany aerator.

Ciekawym designem oraz atrakcyjną rynkowo ceną wyróżniają się również baterie serii B.1 i B.2 Te pierwsze cechują miękkie, zaokrąglone kształty, natomiast baterie serii B.2 wyróżnia minimalistyczne, a jednocześnie imponujące wzornictwo. Dwie różne wysokości wylewki (S i M) zapewniają właściwy dobór rozwiązania w zależności od wielkości umywalki.  [[[zdjecie,11595,duze]]]

Baterie dostosowane do każdego typu urządzenia

Wprowadzone przez Duravit serie baterii łazienkowych B.1, B.2 oraz C.1 są rozwiązaniami idealnie sprawdzającymi się w różnych strefach łazienki. Mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i bezpośrednio na urządzeniu sanitarnym: bidecie, wannie, umywalce łazienkowej. W przypadku prysznica możliwy jest wybór pomiędzy jednouchwytową baterią prysznicową oraz baterią prysznicową z termostatem do montażu natynkowego i podtynkowego. Baterie mogą być zestawione z każdą - zarówno kwadratową, jak i okrągłą - główką prysznica przeznaczoną do montażu naściennego i z deszczownicą czy też z drążkiem prysznicowym i słuchawkami prysznicowymi w różnych wersjach.  [[[zdjecie,11594,duze]]]

W przypadku wanny dostępne są wszystkie opcje: od baterii nawannowych montowanych na rancie do wolnostojących baterii wannowych montowanych w podłodze. Od baterii termostatycznych do jednouchwytowych oraz do montażu naściennego i podtynkowego.

źródło: duravit/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe