piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Bateria KWC ZOE- ukłon w stronę innowacji oraz imponującego designu

Bateria KWC ZOE- ukłon w stronę innowacji oraz imponującego designu

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2015-08-13 13:23:00

Pełna przydatnych funkcji oraz nowinek technicznych, o nowoczesnej, opływowej formie, wyposażona w efektowne podświetlenie strumienia wody. Taka właśnie jest innowacyjna bateria KWC ZOE.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

To wielofunkcyjne urządzenie gwarantuje najwyższy komfort użytkowania i zupełnie zmienia tradycyjne podejście do wyposażenia strefy wody. Teraz jest ono nie tylko praktyczne, ale też piękne i ekstrawaganckie. Dzięki KWC ZOE z łatwością umyjemy nawet bardzo duże naczynia, a także dokładnie opłuczmy warzywa i owoce. Wszystko to dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica, która nieużywana staje się niewidoczna, idealnie wpasowując się w korpus baterii. Baterię ZOE z łatwością dopasujemy do wnętrza kuchni w każdym stylu. Jest bowiem dostępna aż w pięciu ciekawych kolorach: biały, czarny, chrom, stal szlachetna oraz szampan.

[[[zdjecie,6927,duze]]]

ZOE posiada trwałą głowicę ceramiczną, perlator Neoperl Cascade z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN zaprojektowanym w taki sposób, by samo używanie baterii zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które mogą blokować przepływ wody. Nowatorskim rozwiązaniem zastosowanym w KWC ZOE jest technologia LUMINAQUA® LED, która spektakularnie podświetla strumień wody. Ten oryginalny element dekoracyjny to bardzo ciekawy sposób na odmianę kuchennej strefy zmywania. Ponadto, w trosce o środowisko naturalne, producent wprowadził innowację, która polega na automatycznym wyłączaniu baterii po 30 minutach.

  • Cena: od 3 199 zł

źródło: kwc/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe