piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Bateria KWC EVE - kolor w kuchennej strefie wody

Bateria KWC EVE - kolor w kuchennej strefie wody

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2015-06-25 14:20:00

Strefa wody jest bardzo ważnym miejscem w naszej kuchni. Warto dobrać więc takie elementy armatury, aby wyróżniały się na jej tle i dodawały jej charakteru. Powinny być estetyczne, ale też funkcjonalne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Innowacyjna KWC EVE to bateria nowej generacji, która zmieni naszą strefę zmywania w strefę piękna, innowacji i komfortu. Dostępna jest w czterech wykończeniach: chromowanym, ze stali szlachetnej, białym oraz czarnym, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w kuchni zaaranżowanej w każdym stylu. Ponadto KWC EVE posiada funkcję podświetlenia strumienia wody LUMINAQUA® LED. Wystarczy tylko nacisnąć przycisk, a diody ukryte w baterii spektakularnie podświetlą strumień wody. EVE wyposażona jest także w specjalny zawór zwrotny, który odcina wodę z wyciąganej wylewki oraz niewidoczny perlator Neoperl Cache. W baterii dostępna jest również opcja wyłączania automatycznego po 45 minutach, więc nie musimy obawiać się ogromnych rachunków przez niedokręconą wodę.

[[[zdjecie,6618,duze]]]

Elegancka, opływowa bateria KWC EVE będzie idealnym wyborem dla użytkowników ceniących wygodę, nowoczesność i oryginalne rozwiązania w kuchni. Dzięki czterem dostępnym wykończeniom oraz opcji podświetlenia strumienia wody, nadaje strefie zmywania niepowtarzalnego klimatu.  Cena: od 2 999 zł

źródło: kwc/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe