piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Bajkowe Boże Narodzenie Serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

Bajkowe Boże Narodzenie Serwis Åsa’s Christmas Red od Fyrklövern

KUCHNIA / Akcesoria kuchenne / 2016-12-19 14:07:00

Bajkowe Święta Bożego Narodzenia to marzenie każdego z nas. Chcąc je spełnić, marka Fyrklövern stworzyła uroczy serwis Åsa’s Christmas Red. Zastawa dekorowana wizerunkami zabawnych skrzatów, choinkami przykrytymi pierzynką skrzącego się śniegu i 18-karatowym złotem z pewnością oczaruje naszych gości i sprawi, że tegoroczne Święta będą wyjątkowe i niezwykle radosne.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zastawa Åsa’s Christmas Red to połączenie klasycznego designu i skandynawskiej tradycji. Pomysłodawczynią niezwykłego dekoru jest Asa Götander. Ta znakomita projektantka od lat inspiruje się postaciami bajkowych skrzatów, a jej prace doceniane są nie tylko w Szwecji, ale również za granicą. 

Małe ludki malowane ręcznie przez projektantkę dekorują wszystkie elementy zastawy i tym samym, przenoszą nas w magiczny świat. Skrzaty w przydużych kapturkach spoglądają na nas z talerzy, salaterek, świeczników, filiżanek, a nawet kieliszków. Przy tak pięknie zastawionym stole, radosna, świąteczna atmosfera udzieli się każdemu z naszych Gości, a każde serwowane danie będzie smakować jeszcze bardziej. 

źrodło: fyrklövern/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe