piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

Axor Citterio M - gwiazdy w designerskiej armaturze

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2011-11-04 11:45:00

Axor Citterio M prezentuje życie w wielkim mieście, nowoczesność i elegancki styl. Jest charakterystyczny dla metropolii jak Mediolan, w którym mieszka architekt i designer Antonio Citterio. Kolekcja, którą stworzył w 2007 roku dla Axor, to nieprzemijająca elegancja. Niezwykle smukła armatura tworzy pełne napięcia połączenie precyzyjnych powierzchni i delikatnych zaokrągleń w powściągliwym stylu. Całokształt świadczy o wysokiej jakości.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Sześć nowych produktów z uchwytami gwiazdkowymi stanowi dopełnienie wyrazistego designu kolekcji Axor Citterio M i stwarza dodatkowe możliwości wyboru. Axor Citterio M z uchwytami gwiazdkowymi oferuje nowe opcje korzystania z wody. Wyjątkowy kształt nadaje Twojej łazience nowy optyczny akcent. Dodatkową zaletą jest ergonomiczność nowych uchwytów: Doskonale dopasowują się do Twoich dłoni.

Antonio Citterio kontynuuje nowymi elementami estetykę miasta w kolekcji. Nowe uchwyty gwiazdkowe można bez problemu łączyć z pozostałymi produktami w kolekcji Axor Citterio M.

 

źródło: Axor

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe