piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Axor Citterio E Esencja luksusu

Axor Citterio E Esencja luksusu

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2014-10-27 12:44:00

Axor Citterio E to kolekcja, która łączy w sobie klasyczne piękno i nowoczesną funkcjonalność. Wzornictwo jest naznaczone precyzyjnie wykonanymi powierzchniami i krawędziami, które płynnie przechodzą w łagodne formy - wyraz ponadczasowej jakości i wysublimowanej elegancji. Codzienne korzystanie z wody staje się szczególną celebracją.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Axor Citterio E dodaje szlachetności łazience, przy czym produkty kolekcji komponują się harmonijnie we wnętrzach o różnorodnym stylu - w nowoczesnym apartamencie, jak i w ekskluzywnej willi. Wzornictwo pochodzi spod pióra włoskiego projektanta Antonio Citterio. Jest to już trzecia kolekcja, którą marka Axor stworzyła wspólnie z dżentelmentem wzornictwa.  [[[zdjecie,5064,duze]]]

Produktami Axor Citterio E możesz cieszyć się we wszystkich strefach łazienki: w strefie umywalki, której dedykowane są różne warianty baterii, w strefie prysznica, gdzie prawdziwym przeżyciem staje się funkcjonalność i intuicyjna obsługa oraz w strefie wanny, gdzie do wyboru jest wolnostojący termostat wannowy i bateria do montażu na cokole lub brzegu wanny. Łazienkę Axor Citterio E możesz skompletować w pięknym stylu dzięki dodatkom z bogatego programu akcesoriów marki Axor. Do Axor Citterio E.

źródło: axor/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe