piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
AVOCADO - kolor roku 2019 marki Dekoral

AVOCADO - kolor roku 2019 marki Dekoral

WYKOŃCZENIE / Farby i lakiery / 2019-03-18 14:56:47

Marka Dekoral stawia w 2019 roku na kolor Avocado. Głęboko matowa, naturalna oraz kojąca ciemnozielona barwa Avocado dostępna jest w nowej palecie ceramicznej farby do wnętrz Home&Style.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zieleń od zawsze była symbolem spokoju i odnowy. Matowa, głęboka barwa Avocado jest zmysłowa i tajemnicza. Ten odcień zieleni wprowadzi we wnętrzach spokój, ukoi zmęczone oczy i pięknie wyeksponuje inne materiały wykończeniowe. Ciemnozielone Avocado stanowi doskonałe tło dla jasnych dodatków i mebli oraz przedmiotów wykonanych z lśniących metali, złocistych odcieni drewna czy kamienia naturalnego.  

- Projektując paletę kolorów Home&Style sięgnęliśmy do różnych źródeł – przyglądaliśmy się światowym trendom społecznym i popkulturze, szukaliśmy inspiracji w naturze i w mieście, w otaczającym nas świecie i w Internecie. Zieleń Avocado pochodzi wprost z realnego świata – zmysłowego i tajemniczego. Możesz ją odnaleźć w zieleni iglastych drzew, w chropowatej skórce owocu awokado. Jest odpowiedzią na nadmiar sztucznych, natężonych kolorów wyświetlanych na ekranach urządzeń elektronicznych. To niezwykle uniwersalny kolor – będzie pasował zarówno do stylów surowych i naturalnych, jak kochany przez nas styl skandynawski, ale też do wyrafinowanej klasyki - jak styl art deco, czy modern classic. - mówi Olka Barczak, Colour Master, projektantka palety Home&Style.

Avocado to jeden z 56 kolorów dostępnych w palecie Home&Style. Nowa farba do wnętrz marki Dekoral zawiera szerokie spektrum aksamitnych kolorów, wśród których znaleźć można zarówno delikatne pastele, jak i średnio nasycone kolory naturalne, oraz ciemne i głębokie barwy, do których należy Avocado. Home&Style jest farbą ceramiczną, co oznacza, że tworzy trwałą i odporną powłokę. Jest też hydrofobowa, czyli odporna na plamy i płynne zabrudzenia oraz w pełni bezpieczna dla alergików. Home&Style to również pierwsza na rynku farba ceramiczna o głęboko matowym wykończeniu. Taki aspekt wykończenia oprócz tego, że wpływa na estetykę wnętrza, ma także swoje zastosowanie praktyczne – maskuje drobne nierówności i niedoskonałości na podłożach, które nie są idealnie gładkie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe