piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Arnika titanium, czyli kształty natury i barwy ziemi

Arnika titanium, czyli kształty natury i barwy ziemi

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2020-11-13 10:59:55

Harmonijna, delikatna, minimalistyczna, a przede wszystkim piękna i intrygująca – taka właśnie jest linia Arnika, inspirowana duńskim stylem hygge i miłością do … natury. Doskonale znana i lubiana kolekcja Arnika właśnie zyskała nowy wariant wykończeniowy – to majestatyczne Titanium.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Od kilku sezonów w designie coraz dużą rolę odgrywają style hygge oraz wabi-sabi. Pierwszy wywodzi się z Danii i kładzie maksymalny nacisk na komfort, funkcjonalność i „przytulność” naszych wnętrz, drugi zaś, pochodzący z Japonii, podkreśla wagę tego, co różnorodne, autentyczne, nostalgiczne i skromne. I choć wydawać by się mogło, że oba te style dzieli wiele, to mają jeden wspólny mianownik – to wyraźna inspiracja naturą i jej barwami.

Szarość, brąz i czerń w jednym

Earth tones, bo tak nazywa się ta stylistyka, to paleta kolorów od piaskowego, przez beże, szarości, po wszelkiej maści brązy, po ciemne, oliwkowe zielenie, które doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Popularność ziemistych barw nie ominęła więc również łazienek, a jednym z najprostszych sposobów na ich zaakcentowanie jest wybór odpowiedniej armatury i produktów uzupełniających.

Titanium to najnowszy wariant wykończeniowy kolekcji Arnika. To harmonia i drapieżność w jednym! Odcień Titanium jest elegancki i szlachetny, a przy tym mocno czerpie z naturalnych barw. Stanowi spektakularny kompromis pomiędzy szarością, ciemnym grafitem, czernią, antracytem, a nawet delikatnym odcieniem brązu – mieni się więc niemal wszystkimi kolorami ziemi! Ta niezwykła mieszanka jest intrygująca i tajemnicza, a w połączeniu z delikatnymi, obłymi kształtami armatury Arnika sprawia, że całość jest spójna.

Dopełnienie armatury stanowią dodatki w tym samym odcieniu: wylewka wannowa, syfon, korek umywalkowy wąż natryskowy, słuchawka oraz uchwyt do słuchawki w opcji natynkowej lub podtynkowej.

Titanium to także optymalne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą decydować się na klasyczny, chromowy wariant wykończeniowy, ale jednocześnie chcą spróbować czegoś innego niż coraz popularniejsza matowa czerń. Mało tego – wariant Titanium to również kapitalna odpowiedź na trend loftowy, łączący ciepłe i zimne barwy czy zróżnicowane materiały i tekstury.

Zresztą… spójrzcie tylko, jak dostojnie i szykownie się prezentuje! Nie można oderwać od niej wzroku. Prawda?

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe