piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Aquaform: Wanna LEROS - kąpiele w greckim klimacie

Aquaform: Wanna LEROS - kąpiele w greckim klimacie

AKCESORIA / Kabiny / wanny / 2017-03-08

Odprężające kąpiele w morskich wodach otaczających skąpane w słońcu, greckie plaże - kto z nas nie chciałby choć na chwilę znaleźć się na śródziemnomorskich wyspach? Gdy od upragnionych wakacji dzielą nas całe miesiące, marzenia o nich możemy umilić sobie odrobiną codziennego luksusu we własnej, wygodnej i komfortowej wannie LEROS.

Prostokątna wanna LEROS firmy Aquaform to propozycja dla fanów nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Geometryczna forma doskonale sprawdzi się w surowych łazienkach inspirowanych naturą, jak i futurystycznych stylizacjach utrzymanych w charakterze hi-tech. Model ten może stanowić samodzielny element przestrzeni lub zostać skomponowany z parawanem nawannowym TANGANIKA i eleganckim natryskiem, tworząc strefę domowego SPA.

Wannę LEROS, wykonaną z akrylu, cechują właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne, dzięki czemu kąpiel jest nie tylko bezpieczna, ale i bardziej komfortowa. Z powodzeniem sprawdzi się więc we wnętrzach, z których korzystają dzieci uczące się samodzielnego dbania o higienę. Dzięki zachowaniu idealnie gładkiej powierzchni, tworzywo to jest także w łatwe w utrzymaniu czystości. Trwały model z wysokiej jakości materiału objęty jest 7-letnią gwarancją na niezmienną barwę powłoki zewnętrznej.

Nowość w ofercie Aquaform dostępna jest w czterech długościach: 140, 150, 160 i 170 cm, co zwiększa możliwości aranżacyjne, pozwalając na idealne dopasowanie wariantu do specyfiki łazienkowego wnętrza. Łatwość montażu zapewniają dołączone do zestawu nogi i listwy montażowe. Wanna LEROS objęta jest dwuletnią gwarancją producenta.

Ceny netto:

  • Wanna LEROS prostokątna 140/70/44: 374 zł
  • Wanna LEROS prostokątna 150/70/44: 379 zł
  • Wanna LEROS prostokątna 160/70/44: 389 zł
  • Wanna LEROS prostokątna 170/70/44: 394 zł

źródło: aquaform/pięknydom24.pl