piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
ANTADO - Nowościami jesień się zaczyna

ANTADO - Nowościami jesień się zaczyna

MEBLE / Meble / 2015-09-23 15:09:00

Tegoroczna jesień w firmie Antado upłynie pod znakiem nowości. Na rynek trafią ostatnie cztery z siedmiu nowych kolekcji mebli łazienkowych. Oto krótki przewodnik po nowościach polskiego producenta w 2015 roku.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

WAVE - kolekcja wzorniczo oparta na motywie fali, która widoczna jest zarówno w kształcie ceramicznej umywalki jak i w rysunku frontów mebli. W skład serii wchodzą dwie szafki pod umywalkę, regał wysoki (z drzwiami i szufladami), szafka wisząca oraz regał niski. Rolę uchwytów spełniają „grzbiety fali”. Meble dostępne są w wykończeniach: biały połysk, szary mat, grafit mat.

[[[zdjecie,7220,duze]]]

COMBI to nowoczesny podwieszany koncept przeznaczony do dużych łazienek. Podstawą kolekcji jest solidny blat, wokół którego dowolnie można komponować takie elementy jak szafka dolna oraz szafka boczna. Meble dostępne są w wersji białej oraz białej z drewnianą listwą uchwytową (ciemne lub naturalne drewno). Kolekcję uzupełniają 4 rodzaje ceramicznych nablatowych umywalek.

[[[zdjecie,7215,duze]]]

GABI - funkcjonalny zestaw szafek z białymi, geometrycznie ciętymi frontami, które kontrastowo poprzecinane są ciemniejszymi listwami. Umywalka ceramiczna uzupełniająca serię także posiada front ścięty pod skosem, przez co idealnie naśladuje rytm mebli. Podcięcie frontów stanowi równocześnie wygodny sposób otwierania mebli. W ofercie: szafki podumywalkowe w różnych rozmiarach, lustro oraz niski regał. Meble dostępne w wersji stojącej i podwieszanej.

[[[zdjecie,7216,duze]]]

GRANDE - to kolekcja, której znakiem rozpoznawczym jest masywny korpus oraz pojemne szuflady wyposażone w otwieranie „push-to-open”. Górna szuflada szafki podumywalkowej wyposażona jest w system organizacji - posiada praktyczne przegródki ułatwiające rozplanowanie drobiazgów. Biel frontów interesująco kontrastuje z drewnopodobnym dekorem korpusu. Kolekcję uzupełnia kubistyczna umywalka z konglomeratu, regały (wysoki i niski) oraz lustro.

[[[zdjecie,7221,duze]]]

SUSANNE - ciekawe połączenie białych mebli i kontrastowych blatów. W kolekcji: szafka podumywalkowa z szeroką, pojemną szufladą, pozioma szafka lustrzana, wygodne regały (z lustrem lub pełne) oraz duży wybór ceramicznych umywalek w wersji nablatowej. Blaty dostępne są w kontrastujących dekorach rdzy i szarego kamienia oraz w kolorze białym. Regały opcjonalnie w wersji z trzema dodatkowymi szufladkami wewnętrznymi. Meble mają konstrukcję podwieszaną.

[[[zdjecie,7218,duze]]]

VERANO - zestaw białych szafek podumywalkowych, które pomieszczą wszystko co niezbędne w łazience, a nawet więcej. W serii: szafka z dwiema szufladami, szafka z szufladą zewnętrzną i wewnętrzną oraz szafka-łącznik z drzwiami. Meble w kolorze biały połysk ozdobione są nowoczesnym, asymetrycznym uchwytem. Kolekcję dopełniają blaty oraz kubistyczna, dolomitowa umywalka.

[[[zdjecie,7219,duze]]]

RUSTIC - meble z rustykalnym akcentem w postaci delikatnej ramki oraz stylowego, chromowanego uchwytu. W kolekcji: szafki pod umywalkę (z drzwiami lub szufladami), regał wysoki, lustra w ramie, dwa typy meblowych umywalek. Kolekcja dostępna w wersji podwieszanej lub ze stylizowanymi nóżkami.

[[[zdjecie,7217,duze]]]

źródło: antado/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe