piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Alternatywna pościel w hipsterskim stylu

Alternatywna pościel w hipsterskim stylu

INNE / Tekstylia i pościel / 2015-08-31 11:21:00

Wąsy, broda, okulary z dużymi oprawkami, stary aparat i stylowy rower - to nieodłączne elementy hipsterskiego stylu. Teraz możesz mieć je wszystkie… na pościeli! Stylistki Westwing wyselekcjonowały produkty, które nadadzą Twojej sypialni alternatywny charakter.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Niech hipsterska cooltura zagości w Twoim wnętrzu! W tej wyjątkowej kampanii znajdziesz pościel z awangardowymi motywami. Poroża jelenia, kultowe wąsy lub aparat sprzed epoki. Co wybrać? Zaskoczymy Cię - tu nie musisz decydować się na jeden motyw! Hipsterski design wyróżnia miks pozornie niepasujących do siebie wzorów i kolorów. Jednak pod przykrywką chaosu i niedbałości kryje się skrupulatnie przemyślana stylizacja. Mieszkanie współczesnego hipstera stanowi połączenie nieszablonowych pomysłów, funkcjonalnych rozwiązań i niekonwencjonalnych przedmiotów.

Prawdziwy hipster ceni jednak nie tylko oryginalność, ale również jakość. Wybierając pościel, decyduje się na najlepsze materiały. W kampanii, która już w najbliższy poniedziałek pojawi się na Westwing.pl, znajdziesz pościele wykonane wyłącznie ze stuprocentowej bawełny. Pościel hipsterska powinna być ekscentryczna i zabawna. Taka też pojawi się w tej kampanii! Wiemy jednak, że nawet właściciel brody i wąsów, stylowych okularów oraz wysublimowanego stroju czasem potrzebuje ukojenia. Gdzie, jeśli nie w sypialni powinien je odnaleźć? Myśląc o bardziej stonowanej pościeli nie tracącej jednak hipsterskiego stylu, zdecyduj się na wariant w wyszukane wzory o jasnych barwach.

źródło: westwing/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe