piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
AlmiDecor i Villeroy & Boch  połączyły siły

AlmiDecor i Villeroy & Boch połączyły siły

/ 2012-08-21

Od teraz, wybrane kolekcje porcelany stołowej, szkła oraz sztućców i akcesoriów, sygnowanych Villeroy & Boch, dostępne są w trzech salonach AlmiDécor. Miłośnicy najwyżej jakości, ubranej w najlepszy design inspiracje znajdą w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Poznaniu - w Starym Browarze i w Galerii Malta.

Klasyczna porcelana Modern Grace, szykowne kielichy My Garden, wielkomiejska Urban Nature, minimalistyczna NewWave czy rustykalne French Garden i Farmhouse Touch - to tylko przykłady niektórych kolekcji Villeroy & Boch, dostępnych teraz w trzech salonach AlmiDécor. Są nimi dwa salony Premium - w warszawskich Złotych Tarasach oraz w poznańskim Starym Browarze, a także poznański sklep w Galerii Malta. To właśnie ich wnętrza wypełniają wykonywane z najlepszych materiałów i słynące z nietuzinkowych form i dekorów produkty Villeroy & Boch.

 "Stworzony wspólnie z AlmiDécor duet jest nie tylko wyjątkowy ze względu na niepowtarzalność obu marek i dobry smak, który przejawia się w jakości oraz w samym dizajnie. To niemalże precedensowy przypadek rozszerzenia dystrybucji produktów Villeroy & Boch na inne niż nasze markowe salony. Tym samym, mam nadzieję, że nasza pionierska współpraca zapoczątkuje nowy trend, a jej sukces zachęci pozostałe kraje do rozszerzenia lokalnej współpracy - powiedział" Piotr Szmidt, Country Manager Tableware Division w Villeroy & Boch.

 "Cieszymy się szczególnie z tego, że marka Villeroy&Boch trafiła do naszych salonów Premium. Formuła tych miejsc - nowocześnie i odważnie łączących różne, ale zawsze starannie skomponowane nurty wzornictwa, jest idealna dla marki, która ma piękną tradycję, a jednocześnie wprowadza na rynek oryginalne wzory i gwarantuje doskonałą jakość " mówi Rafał Szymura, Dyrektor Kreatywny AlmiDecor.

źródło: almidecor/pięknydom24.pl